Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 30 perc múlva lett poz a...

Ha 30 perc múlva lett poz a terhességi teszt, akkor az pozitív vagy negatív? 4 éve próbálkozunk - ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztet - 5 perc múlva negatív volt, így otthagytam az asztalon. 30 perc múlva rápillantottam, és halványan ott volt a második csík.

Nem tudom hogy ez most 6-7 perc után vagy 30 perc múlva jelent meg. Ez most pozitív vagy negatív??

Aki járt már így, lett belőle baba??

(4 éve próbálkozunk, mindketten egészségesek vagyunk, még nem lett poz tesztem lejárt idő után)

Hálás vagyok mindenkinek aki leírja tapasztalatát! Köszönöm!


2009. okt. 26. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kb. 1 órája jártam igy én is.Nem értem hisz elvileg csak akkor jelenhet meg a 2. csik (még ha halványan akkor is) ha megjelent a szervezetben a hcg hormon.Amit pedig csak a baba jelenléte válthat ki.

Mennyire volt látható a 2. csik a teszteden?

2009. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, lett. Nekem akkor elsőre sikerült, de nem ez a lényeg. Szabálytalan volt a ciklusom, mert a tabletta abbahagyása után még nem állt be. Végeztem egy tesztet, mert régóta nem jött meg, és mert olyan furán éreztem magam. Negatív lett, kidobtam. Aztán már nem tudom megmagyarázni miért, de előbányásztam a kukából kb. 15.20 perc múlva. Már pozitív volt. Corax be sure teszt volt, és arra rá van írva, hogy néhány teszt az 5 perc letelte után pozitívba csaphat át (azt nem írták, hogy akkor ez most mit is jelent pontosan). Ez hétfőn volt, szombaton már előbb jelent meg a poz. csík, mint a kontrollcsík. A fiam szerdán lesz 15 hónapos.

Nagyon szorítok, majd írd meg, hogy alakultak a dolgok!

2009. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mensi esedékes napjától számított 2. reggel teszteltem 2-félével: mindkettő - lett, kidobtam őket, aztán a férjem előkukázta kb 20 perc múlva, az egyiken halványan látszott egy második csík.

Másnap is teszteltem (két újabb fajtával), akkor 5perc után az egyik + a másik még mindig - lett. Ez kb 30perc után váltott +ba.


13,5 hós a lányunk :)

2009. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a megadott idő lejárta utáni változás nem értékelhető,de sokan ennek az ellenkezőjét írták le.A nemvárt előtti napon nekem az egyik fajta tesz ablaka teljesen sárga lett.Másnap a nemvárt napján a másik teszt + lett.Az előtte levő 2 terhességemet(azok sajna nem maradtak meg) is ez a fajta mutatta ki.Ez még most is meg van(22 hó).Royal-HCG.
2009. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A teszt csak a hcg-t mutatja ki!Én reménykednék ez baba :)Volt már egy pár negatív tesztem, de halvány soha!Gratulálok, de tesztelj majd egy másikkal is :)
2009. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem letörni akarok senkit sem, de amilyen teszteket én eddig láttam azokra rá volt írva, hogy 5 vagy 10 percig mutat reális eredményt. Hallottam, hogy átázik az indikátor anyag és az mutat(hat) hamis végeredményt. De ezek ellenére a "remény hal meg utoljára". És látod mások is jártak hasonlóképpen. Tesztelj következő nap is. Drukkolok!
2009. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
teszteltél ma? mi lett az eredmény?
2009. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hétfőre nem vártam, de mivel volt már hosszabb ciklusom is, így biztos ami biztos csak pénteken tesztelek megint..
2009. okt. 27. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi meg addig drukkolunk neked!! sok sok sikert
2009. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a drukkolást!! :)
2009. okt. 27. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!