Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet vastagitani a...

Mivel lehet vastagitani a méhnyálkahártyát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
e vitamin
2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

E-vitamin.

Én 100 mg-ot szedtem, és rögtön az első hónapban vastagabb lett a nyálkahártyám, meg is tapadt a baba. :)

2013. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátcserje – segíti a sárgatest működését

Palástfű – méhet erősít, vetélést megelőző hatás

Homeopátia: Lutenium – csak homeopátiás orvosi vélemény alapján

Sok folyadék – hormonok és sejtműködés szabályozása

Sok fehérje – anya immunitása, embrió megtapadása

Magnézium – ellazítja a méhfalat

Méhpempő – méhnyálkahártya felépülése

Gynevac kúra – segíti a beágyazódást

Intim torna – vérellátás fokozó, növeli a fogantatás esélyét és segíti a beágyazódást

Ligetszépeolaj – segít progeszteronhiánynál

Búzacsíraolaj kapszula – E-vitamint tartalmaz

Stressz csökkentés – beágyazódás segítése

Immunerősítő

E-vitamin – növeli a progeszteronszintet

2013. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

vörösbor.

Hülyén hangzik tudom, de lombikos voltam, és semmivel nem tudtam vastagítani, elkezdtem kínomban inni naponta fél decit kb. (de jó minőségűt), mert már semmi ötletem nem maradt. Évekig szenvedtünk pedig.


Hogy ettől, vagy nem, de szép vastag lett, és megtapadt a babánk is :)

2013. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vettem 15O mg-os E-vitamint,megpróbálom,hátha....palástfüvet is majd inni akarom pé után. És lehet,h a vörösbort is ki fogom próbálni:) 4.hónapja nem jött össze a baba és azért gondolom,h vékony a nyálkahártyám,m kb 1 napig van vérzésem és annyi,utána csak barnás. Ha ez után se változik akk elmegyek dokihoz. 5 hónapja ilyen rövid a mensim,előtte 4 hónapig gyógyszereket szedtem,lehet h attól rövidült igy le.
2013. aug. 9. 22:29
 6/10 Nazsa válasza:
e vitamin mindenképpen! Nekem is az segített benne, rögtön össze is jött a baba... ;)
2013. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mikor vetted be? Úgy értem evés előtt v után,reggel,este,fontos ez?
2013. aug. 12. 12:57
 8/10 Nazsa válasza:
Én mindig reggeli után vettem be, de szerintem az lényegtelen. :) Míg nem szedtem, mindig késett a havim és sokat barnáztam. Fél éve próbálkoztunk a babával, mikor elkezdtem szedni az e vitamint tavaly november közepén... szilveszter éjjel meg is fogant a babánk! ;)
2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem mi is sikerrel járunk :) Nektek gratulálok a babához.
2013. aug. 12. 23:52
 10/10 Nazsa válasza:
Köszönjük szépen!!! ;) Én is kívánom Nektek ezt a csodát és kitartást addig is!!!
2013. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!