Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed. AB után ki mennyi...

Missed. AB után ki mennyi időre próbálkozott újra? Engem nagyon megviselt, múlt héten műtöttek. Csak egy baba menthet meg.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első után 3 év múlva,de az is elment.Utána kaptam gyógyszereket,Uh-ra járás,páromat vizsgálták stb..,de nem akart jönni.Mikor kimondtuk,hogy most pihentessük a dolgot terhes lettem és lassan 2 éves lesz:) Fel a fejjel.Nekem az elsőnél az segített,hogy magamban tényleg gyászoltam(mindenszentekkor gyertya gyújtás stb...) nem érdekel amikor ezért lehülyéztek,sokat olvastam utána,miért is lehetett.A másodiknál már könnyebb volt elfogadni.A 3 terhességnél pedig már tudtam miért volt előtte ez és időben kezelni tudták a problémát,hogy megmaradjon.
2009. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt még 2006-ban. Borzalmas volt, de minimum 3 hónapot javasoltak, hogy a méh teljesen regenerálódni tudjon, különben nagyobb az újabb vetélés esélye. Kezd el szedni valami vitamint, lehet akár terhes vitamin is és akkor gyorsabb és biztosabb a gyógyulás. Nekünk amúgy 1,5 évre jött össze és most lesz 1 éves a fiam. Hidd el hogy megéri várni. Tarts ki.
2009. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazán sajnálom! Ez mindenkit nagyon megvisel, főleg lelkileg. (Én is másfél hónapja estem át a 2. missed ab.-omon :( ). Tudomásul kell azonban venni, hogy a szervezetednek helyre kell állni, a méhednek is regenerálódni kell, enélkül nagyobb az esélye, hogy gond lesz a következő terhességgel, esetleg beágyazódási probléma, vagy hasonlók. Az, hogy mennyi időt javasol a doki pihenésre, függ attól is, hogy mennyi idős terhes voltál vetélés előtt, meg az általános állapotodtól is. Zömmel 3 hónapot szoktak mondani, van, akinek akár fél évet is javasolnak, addig is védekezni, de nem gyógyszerrel. Ha minden OK, újra lehet próbálkozni, a lényeg, hogy hallgass a dokidra! Remélem, hamarosan sikerül megnyugodnod és minden jól megy majd, sikerül gyorsan teherbe esni és 1 év múlva boldog anyukája leszel egy tündéri egészséges babának!
2009. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Azt kifelejtettem, hogy az első missed ab-om után 3 hónappal már újra várandós voltam, van egy egészséges, csudaszép kislányom!
2009. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint Te. Úgy éreztem, hogy csak akkor tudom túltenni magam rajta, ha minél előbb lesz babám. Kivártuk a 3 hónapot, rögtön terhes lettem, de sajnos méhen kívüli volt. Ez annyira nem viselt meg, mert már az elejétől tudtam, hogy nincs valami rendben. Rá 2 hónapra megint sikerült teherbe esnem és ma már van egy gyönyörű 9 hónapos kisfiam. Sokan mondták, hogy várjak még, mert lelkileg túl kell tennem magam rajta, de nem vagyunk egyformák. Nekem az segített, hogy tudtam, hogy ott fejlődik a baba a pocimban és nemsokára a kezemben tarthatom.
2009. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!