Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van 2 napom a nemvártig....

Még van 2 napom a nemvártig. Esetleg egy terhes teszt 10-es, kimutathatná, ha baba van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, de egy negatív teszt úgysem érdekelne, tehát jobb, ha vársz még a teszttel pár napot. (Ha ma negatívat tesztelnél, úgyis csinálnál még másikat.) Ha van baba, az nem szalad el, de kár siettetni a tesztet. Szerintem. Legalább ezt a 2-3 napot várd ki.
2009. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Bár nekem ilyenkor már kimutatta :-)))
2009. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, s tudom én is, hogy várni kellene, de nagyon nehéz. Már nagyon szeretnénk babát.
2009. okt. 26. 08:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy 25-ös is kimutatta. De szerintem is várj, bár abszolút megértelek, én se bírtam ki, de kiborultam volna, ha negatív. Sok sikert!
2009. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem is kimutatta a nemvárt előtt 2 nappal és nem is halványan:)

Már én sem bírtam várni és pozitív lett:))

2009. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is két nap múlva nem várom, és pont ezt a kérdést akartam feltenni. Én eldöntöttem, csak szerdán tesztelek. Majd írd meg mi lett az eredmény, ha teszteltél. Drukkolok neked! :)
2009. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Dm-ben kapható olyan teszt ami már menstruáció előtt 4 nappal kimutatja a babát.Nem emlékszem mi volt a neve, de kb. kétezer forint,valami lila csík van rajta. Nekem bevált.
2009. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Naná, hogy nem bírtam ki, és csináltam valetin tesztet, ami totál negatív:-((
2009. okt. 26. 11:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szerdán tesztelek. Bár nagyon menszis tüneteim vannak.
2009. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak visszatévedtem... milyen lett a teszt eredménye?
2009. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!