Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ébredési hőmérsékletem...

Ha az ébredési hőmérsékletem még mindig fent van, terhességi tesz negatív, mensi sehol. Szerintetek lehet terhes? Vagy mi más oka lehet a késésnek?

Figyelt kérdés
A Menstruáció napján a 10-es és ma reggel egy 25-ös csíkkal teszteltem.

2013. aug. 5. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a görbédet tudod csatolni hátha úgy jobban ki lehet okoskodni hogy mi is van? :)
2013. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Épp a görbémet próbálom csatolni :)
2013. aug. 5. 10:43
 3/14 A kérdező kommentje:

Itt a görbe remélem meg lehet nyitni :)


[link]

2013. aug. 5. 10:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is, hogy az peteérés nem ott van, ahova eredetileg a Fertility Friend tette, hanem később :)De már lassan ott is betelnek napjaim :)
2013. aug. 5. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:
én is vezettem itt a görbém elég megbízható,csak az probléma ahogy én látom hogy nem egy időbe méred a hődet és nem mindig,rendszeresen kéne de amennyit ki tudok belőle venni a az hogy szerintem inkább ma vagy a 13. dpo-don vagyis 23.-án volt ovud ha jól értelmezzem a görbéd vagyi ez azt jelenti hogy még nem is késik lehet azért nem mutat a teszt semmit :) azért megy a drukk!
2013. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, ez a görbe nem úgy sikerült, ahogy kellene. Az első kb. 10 nap meg egyszerűen kitörődött, (okostelefonos alkalmazásba pötyögöm be rögtön mérés után az adatokat).
2013. aug. 5. 11:05
 7/14 anonim ***** válasza:
2 nap múlva tesztelj újból aztán írd meg :) Drukk!
2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 11:00-kor hozzászóló!


Hát ez az! én is odatettem gondolatban az ovut :)De akkor is a 13. dpo-n vagyok, ami azt jelenti, hogy mindjárt itt vannak a piros betűs ünnepek, és ilyenkor már pecsételek és/vagy lejjebb megy a hőm. Reggel 4 órakor volt az utolsó mérés a 6-6:30 helyett, mert felébredtem korábban, sajnos.

2013. aug. 5. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:
minden hozzászólást én írtam :) ezzel csak az baj hogy lehet azért van fent a mai hőd mert hamarabb mértél és ez a 2-2.5 óra nagyon sokat számít így hamis adatot adtál meg és sajnos magadat is becsapod :( hány órát szoktál aludni?
2013. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
6-7-8 órákat, tegnap este 9 örül már aludtunk
2013. aug. 5. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!