Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt kell lenni folyásn...

Mensi előtt kell lenni folyásnak? Hány nappal előtte, és milyen az a folyás?

Figyelt kérdés
nagyon nem várom a mensimet,és kíváncsi vagyok,hogy milyen folyásnak kell lenni előtte? nekem semmi mensi érzésem nincs,és holnaptól bármelyik percbe megjöhet! plusz még a törpe mikroszkóp is páfrányos!
2008. jún. 28. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mensi előtt száraznak kell lenned, úgy hogy nem igazán van folyás. De ha babás vagy akkor lehet folyásod.
2008. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell lennie folyásnak, ha terhes vagy. Mindenkinél máshogy működik, sajna eből sok következtetést nem lehet levonni. Én pl. úgy működtem, hogy menzi előtt mindig tök száraz voltam, és amikor terhes lettem, nagyon erős folyásom volt, van máig is. De van akinél ez tök fordítva működik. Szerintem, ha nem jön meg holnap (szabályosak a ciklusaid?), akkor csinálj egy tesztet, az a legbiztosabb.
2008. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!