Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért maradt a hőm 37 és...

Mért maradt a hőm 37 és mensisek már 5. napja, hónapok óta mérem és ilyen még nem történt velem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy baby???????????
2008. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SZIA, VALÓJÁBA TESZTET CSINÁLTAM A MENSI NAPJÁN AZ NEG LETT,MAJD AZNAP MEG JÖTT MÁSNAP LE ESETT A HŐM 36.8 RA ÉS AZTÁN ÚJRA 37 ÉS AZÓTA IS.A MENSIM CSAK KÉT NAPIG TARTOTT A 6 HELYETT DE NORMÁLIS MENNYISSÉGBE.
2008. jún. 27. 17:02
 3/5 A kérdező kommentje:
JA ÉS AZ ALAPHŐM 36.2 KÖRÜL ALAKUL ÁLTALÁBA MENSIKOR.
2008. jún. 27. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járunk.Nekem is nagyon fent van a hőm az előző hónapokhoz képest, de én tesztet nem csináltam, mert sokkal gyengébben ugyan, de azért megjött. Remélem baba van a dologban. Szerintem csinálj egy tesztet, hátha később volt péd + azok közé tartozol, akik babásan is mensiznek kicsit! Én szurkolok!

2008. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva hogy az időjárásnak köszönhetitek. 10 fokokat ingadozik most az időjárás, ez is bekavarhat
2008. jún. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!