Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei lehetnek?...

Milyen tünetei lehetnek? Hogyan derül ki? Mikor érdemes tesztelni? Megjött és mégis terhes vagy!

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Tünetek a 8-9 héten voltak.

Már majd 2 héten keresztűl tartott a havi, ami nagyon gyanús volt mert ilyen 1x fordult elő ès akkor is terhes voltam.


12 hkm

2013. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nem várt idején megjött, viszont utána folyamatos vérezgetés volt, kisebb nagyobb szünetekkel. Ezért vettem tesztet. Más tünet nálam nem volt.
2013. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de így hogy maradt meg a babátok? Elvileg ilyenkor leválik a nyálkahártya... Amibe beágyazódna...

Én csak barnáztam egy kicsit a 6-7. héten, és elvetéltem.

NEm értem...

2013. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem értem, hogy hogyan maradt meg ennyi vérzés mellett. Ráadásul dokinál sem említettem a vérzést, merthogy másnak is előfordul. Tudatlan elsőterhes, nem tervezett gyerek. De örülök, hogy van :)
2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!