Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit egyek-igyak beültetés...

Mit egyek-igyak beültetés után és mennyit feküdjek? Mi segíti a megtapadást?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon!Hány embriot és hánynaposan kaptad őket vissza?Sok folyadékot igyál,és sok fehérjét egyél.És pihizz!Én nem tudok neked pozitivumrol mesélni,mert még nem sikerült.De én sak 3 napig feküdtem és ott ronthattam el.Te pihizz sokat!
2013. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,jól írta az előző,sok folyadék és fehérje.A fekvés nekem nem volt előírás,nem is tettem,de nagyon kíméltem magam.Amitől óvott a dokim,a sok utazás,rázkódás.Az nem tesz jót.Szerencsére öszejött,és elsőre trikrek.
2013. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne feküdj, csak az első napon, illetve ne egész nap, rontja a méh vérellátását és gátolhatja a megtapadást (doki mondta). Az elsőt végigfeküdtem, nem sikerült, a másodiknál a második napon már lájtosan mozogtam itthon :) nem tudom, hogy ez-e az oka, de az már sikerült.


Igyál nagyon sokat, és egyél fehérjét :)

2013. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,igyekszem betartani őket!Még nem kaptam vissza őket,elvileg ha minden jól megy kedden kapok vissza kettő 5 napos picikét!Azt szeretném még kérdezni hogy az lehet pozitívum ha 21 vagyok és nem velem van a baj én teljesen egészséges vagyok,a spermakép nagyon rossz és ebből kifolyólag icsi-vel készültek a babók?Mármint olvastam hogy minnél fiatalabb valaki annál nagyobb az esély!?
2013. júl. 28. 19:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok a babókhoz!!!!:)Remélem nekünk is sikerül!
2013. júl. 28. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sokat feküdtem.

Nem egész nap, mert közben pl. elmosogattam, meg két naponta 10-10 perces sétára elmentem, de azért pihentem és vigyáztam.

Szerintem ahogy érzed, a testünk úgyis jelzi, mi a jó neki.

Ne erőltesd meg magad, az nagyon fontos, tehát ne hajolgass, ne emelj, ne nyújtózkodj, ne erőlködj wc-zésnél sem.

Nagyon sokat igyál, napi 2-3 litert. És én majdnem minden nap ettem húst, és tejterméket, pl.tej, túró, joghurt, sajt.

Amúgy mindenkinél más, volt, aki végig feküdte, és sikerült neki, meg volt, aki beültetés napján elment nagy bevásárlást csinálni, egy percet sem pihent és sikerült neki. Szerintem az arany középút, pihenj, de azért időnként mozogj, a méh vérellátása miatt.

És főképp: pozitív gondolkodás: naponta többször is képzeld el, hogy sikerül, hogy beágyazódik, hogy fejlődik. :)

2013. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az elsőnél pihentem, kíméltem magam, de nem feküdtem, nem hajoltam, nem emeltem, csak "lájtosan" tettem-vettem-Nem sikerült. A másodiknál két óra hazaút beülti után, egy óra üldögélés, majd a meszelés nyomainak eltüntetése,surmászása anyósnál. Hajoltam, ajtót mostam,függönyt tettem fel létráról, törölgettem, egyáltalán nem feküdtem,hajnali fél kettőre értem haza. és a köv. napokban is tettem a dolgom itthon. Ma teszteltem pozitívat. Ezt igazából megjósolni szerintem nem lehet mit tégy, és mit ne a beülti után..Van akinek úgy sikerült, hogy sokat pihent..
2013. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!