Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? A héten...

Tudnátok segíteni? A héten derült ki hogy sikerült a 3. beültetés.

Figyelt kérdés
Az baj, hogy tüsszentéskor beleszúr a jobb petefészkembe? Vagy az ilyen szúrások is természetesek? Hcg szintből lehet következtetni hogy egy vagy két baba van-e?
2013. júl. 7. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem tüsszentés nélkül is szurkált a petefészkem. Nem hiszem, hogy hcg-ből lehet következtetni ikrekre, de nem vagyok orvos... Sok boldogságot!
2013. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem is szúrkál tüsszentés nélkül is de akkor enyhébben. De akkor végül is nem baj :-)
2013. júl. 7. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

:) gratulálok!!

ez természetes


nekem olyan magas volt a hcg, hogy azt mondták, ikergyanús. Egy baba tapadt meg, nyoma sem volt a másodiknak (hogy esetleg valamikor nem fejlődött már tovább.

Más lányoknak az én értékem alattival is ikrek lettek, magasabbal meg egy baba, szóval nem hiszem, hogy lehetne következtetni

2013. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mekkora volt a hcg-d? És a progeszteronszinted? Én et+10. napon mentem vérvételre és 712 lett a hcg és a progeszteron meg 10,4. Odáig napi 6 utro-t használtam utána meg felemelték napi 8-ra.
2013. júl. 7. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 890 lett, a progeszteront nem tudom, de jó alacsony lehetett, mert nekem is emelték 4x2-re
2013. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hcg szint nem utal ikerterhességre,az majd csak uh-on derül ki.
2013. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!