Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vagy van valami ötletetek,...

Vagy van valami ötletetek, hogy mivel tehetném hatékonyabbá a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Ugye lehetünk minden nap együtt a párommal? Volt akinek így sikerült teherbeesnie?HA babát szeretnénk és minden nap együtt vagyunk, akkor ha baba lesz, ugye nem lehet baja?
2008. jún. 27. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél Elevit vitamint,mert ahhoz, hogy teherbe ess, a szervezeted vitamin háztartásának rendben kell lenni. Sok Sikert!
2008. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En majdnem mindennap eggyut voltam a parommal es sikerult.Mindenkepp a mensi utan 12-16 napokon legyetek mindennap eggyutt,nekem a gyertyaallas is segitett utana is csak fekudtem az agyban..tehat nem futottam vecere sem mosdani..19 hetes kismama
2008. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a mindennapi együttlét nem volt eredményes,a legjobb tüszőrepedés előtti, vagy a tüszőrepedés napján próbálkozni. Egyébként nekünk akkor sikerült a baba amikor egyáltalán nem figyeltem a napokra. Ajánlanék egy könyvet is amit szerintem érdemes elolvasni: Zita West Gyereket szeretnénk
2008. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!