Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden menzesz előtt...

Ha minden menzesz előtt barnázok, akkor babásan is barnázhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy akik egyébként is szoktak barnázni, azoknál előfordulhat nemvárt előtt is? Vagy mindenképpen menzeszt jelent? Főleg azokat várnám, akiknél nem babásan és babásan is előfordult barna folyás. Nekem minden hónapban van, hormonjaim rendben vannak (rendszeresen néznek hormonsort). Minden válasznak örülök, köszi előre is! :)

2013. júl. 25. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
hát sajnos szerintem csak a menzeszt jelenti. bár előfordulhat az is hogy barnázol, de nálam mindkét terhességnél úgy volt hogy a teherbeesésig mindig 3-4 napig barnáztam utána jött meg rendesen. aztán mikor terhes lettem az égvilágon semmi nem volt. fehéres krémes folyás volt az egyetlen olyan tünet amiből sejtettem hgoy most nem fog megjönni.
2013. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is ettől félek, hogy ha baba lenne, nem kéne barnáznom.
2013. júl. 25. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is úgy voltam, mindig mint az első, mensi előtt 1-2 nap barnázás, most mikor teherbe estem, nem volt barna, csak sűrű krémes fehér folyás. Azért megy a drukk :-D
2013. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már lemondtam róla, inkább felkészülök az újabb mensire. Aztán életmódváltás következik, legalább eltereli a gondolataim :)
2013. júl. 25. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
na akkor egy kis biztatásként: nekem is 2-3 napos barnázásom volt mensi előtt, bár a hormonjaim rendbe voltak. mikor teherbe estem 1 nap barnázás és 1 nap rendesen erős vérzésem volt (furcsáltam, hogy csak ennyi, de hát gondoltam ez a ciklus így sikerült, már maga a barnázás se olyan normális ugye), gondoltam na most se sikerült, de a következő hónapban már teljesen kimaradt a vérzésem és terhes lettem. és uh alapján nagyobbnak is számolják mint, a bediktált utolsó mensi szerint, ami azaz 1+1 napos valami.bármikor megszülethet a picim. kitartás.ne agyalj túl sokat,csak hagyd szóhoz jutni a szervezetedet...tényleg segít
2013. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! :) Már visszább vettem az agyalásból, elkezdtem a szénhidrátszegény diétát, ahogy az orvosaim (háziorvos, nőgyógyász) ajánlották ;) Ez most tényleg leköt!
2013. júl. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!