Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem pozitívat...

Ma reggel teszteltem pozitívat Lilyvel, holnap nem kellene megjönnie. Mennyire megbízhatÓ ez a teszt? Akkor 4hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok:),a hőm 37C körüli,fáj nagyon a cicim,enyhén görcsölgetek.Vettem ma a biztonság kedvéért egy clearblue tesztet azt holnap próbálom ki.
2008. jún. 26. 16:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a 8.válaszolónak:nem,nem úgy fáj mint menzi elött,sokkal erösebben és a melbimbóm is nagyon érzékeny.A mell érzékenység kb a nem várt mensi elött egy héttel kezdett el fájni.Ugyan ekkor kezdett el görcsölgetni a hasam is.Ja és még annyi van hogy fáradékony vagyok,minden nap le kell dölnöm délután 1órát:),és sajna kissé:) türelmetlen,ingerlékeny lettem.Szerencsétlen férjem issza meg a levét:( :)!
2008. jún. 27. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!