Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem pozitívat...

Ma reggel teszteltem pozitívat Lilyvel, holnap nem kellene megjönnie. Mennyire megbízhatÓ ez a teszt? Akkor 4hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok:),a hőm 37C körüli,fáj nagyon a cicim,enyhén görcsölgetek.Vettem ma a biztonság kedvéért egy clearblue tesztet azt holnap próbálom ki.
2008. jún. 26. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha pozitív, akkor terhes vagy. Azért csináld meg holnap a másikat, de ha a Lily ma kimutatta akkor a Clearblue-nak is ki kellene. ha továbbra sem jön meg menj el dokihoz két hét múlva, előbb felesleges, úgysem lát semmit. én már 6hetes vagyok, de babót még mindig nem lát csak petezsákot. Gratula:-)
2008. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Lily is teljesen jó és megbízható teszt, én már többször csináltam, úgyhogy Gratulálok!!!
2008. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit az előzőhöz, hogy akkor holnap töltöd a negyedik hetet, ha holnap jönne meg, DE NEM FOG !!!!! :)))))
2008. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

valószíü. de ha 28 napos a ciklusod akkor max 1 hetes lehetsz. 14 nap körül fogant meg és kb rá egy hétre ágyazódott be, így most a 28-ik naposbnál tartasz ami hogy max egyhetes a baba. (beágyazódástol számit a terheség)

ha a második is pozitív akkor egy hónapot várj, 6 hét elött nem érdemes elmenni.

2008. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vitatkoznék az elöttem szólóval, én úgy tudom, hogy a terhességi kort az utolsó mensitől számítják..


A kérdezőnek pedig, szerintem is van baba, de ha biztos akarsz lenni, csináld meg holnap a másik tesztet is. Gratula:)))

2008. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy tudom, hogy az utolsó mensitől számít. És a beágyazódás nem 1hét a fogantatástól számítva, hanem 12nap!
2008. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2008. jún. 26. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció első napjától számítják a terhességet, még a holdon is!!!!
2008. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensi első napjától számítják a terhességet, ez így van! Neked pedig lehet gratulálni, mert kisbabát vársz! Gratulálok Neked Én is! Remélem hamarosan én is pozitívat tesztelek! Volt valami tüneted a fentieken kívül? A cicid úgy fáj, mint amikor meg szokott jönni, vagy erőteljesebben?
2008. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a Lily a legjobb!

Nekem mikor a clearblue negativat mutatott akkor a lily már rég pozitiv volt. Mindenkinek ezt a tesztet ajánlom.

Üdv: 37 hetes kismami

2008. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!