Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal mindíg ugy...

A barátommal mindíg ugy feküdtünk le hogy gumi nélkül, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az elözö barétommal is 6 hónapon keresztül ugy feküdtünk le, h nem használtunk semmi védelmet, csak annyit h mielött elment volna, kihuzta... És a mostani barátommal is ez van, és eddíg még hála istennek nem lettem terhes, lehet h nem lehet gyerekem? vagy miért nem lettem az? Elöre is köszzönöm a válaszokat egy 16 éve lány
2008. jún. 26. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, utolsó válaszoló, olvass már mást is a gyakorikerdesek.hu-n kívül! Mondjuk biológia könyvet...
2008. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék is tartalmaz spermát. Nem nagy mennyiségben, de eddig mákod volt, h nem lettél terhes.
2008. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ez a fajta módszer nem védekezés. Nem használható. Aki nem esett teherbe annak gratulálok mázlija volt, de ha nem akarsz babát,vagy abortuszt akkor használjatok valamit, mert megbánhatjátok. De főleg te mivel, az abortusz esetén a te tested szenved kárt, és a leked is. És gondolom még tizenhat évesen nem akarsz kihordani egy babát, és ezzel éveket kihagyni a suliból. Az előváladék tartalmaz spermát, és egy is elég a petesejt megtermékenyítéséhez. Szóval ezzel ne játsszatok! Használjatok óvszert, olcsó és 97%(elvileg) véd a terhességtől, vagy írass fel tabit, az még egyszerűbb.
2008. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok teherbe esni, és szoktunk védekezni is, csak általában, nála nincs gumi, és nem is szoktunk ugy nornmálisan lefeküdni, szal nem hoszu ideig, csak egy vagy két percig, és aztán orlisan... Amikor van gumi csak akkor szoktunk lefeküdni ugy, h amig el nem megyünk... Csak kérdeztem h eddíg megúsztam vagy, nem lehet gyerekem...
2008. júl. 1. 12:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mákod volt! Bár én is csináltam rövid ideig ezt a kihúzós módszert, tabiváltás miatt, és rossz volt! Ha azért lennél nyugtalan, hogy talán nem vagy egészséges, menj el dokihoz, akkor mindjárt a védekezésről is beszélhettek, és nem kell félned tovább semmi miatt.
2008. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!