Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal mindíg ugy...

A barátommal mindíg ugy feküdtünk le hogy gumi nélkül, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az elözö barétommal is 6 hónapon keresztül ugy feküdtünk le, h nem használtunk semmi védelmet, csak annyit h mielött elment volna, kihuzta... És a mostani barátommal is ez van, és eddíg még hála istennek nem lettem terhes, lehet h nem lehet gyerekem? vagy miért nem lettem az? Elöre is köszzönöm a válaszokat egy 16 éve lány
2008. jún. 26. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Csak baromi nagy szerencséd van hidd el nekem!

Ha így folytatjátok, előbb-utóbb terhes leszel.

Miért nem védekeztek???

2008. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hát elég szerencsés vagy h még nem lettél terhes. De 16 évesen inkább jobb ha védekeztek a biztonság érdekébe. Mert hát mivan ha nemfigyel a barátod.
2008. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most azon aggódsz hogy terhes lehetsz vagy azon hogy még nem vagy az? Nem igazán értem. Elvileg lehetsz terhes, de nyilván aki terhes akar lenni, annak bemegy az ondó a hüvelyébe, így azért nagyobb az esélye, de az előváladékkal meg ha nem veszi ki akkor is előfordulhat. Perzse van számtalan példa arra hogy évekig sem esnek így teherbe az emberek, de ez azért így nagyon kockázatos. Ha azon aggódsz hogy nem lehet gyereked akkor menj el dokihoz kivizsgálásra, ha pedig azon hogy terhes lehetsz akkor vegyél gumit, nem túl drága és nem is ciki, vagy írass fogamzásgátlót. Elég felelőtlenség így "védekezni", mert ez nem igazi védekezés.
2008. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor teherbe akarsz esni, vagy nem?

Ha teherbe akarsz esni, akkor ne húzza ki a barátod idő előtt.

Ha nem akarsz teherbe esni, akkor védekezzetek. A fogamzásgátló pl. egy nagyon jó dolog, mivel a barátodnak nem kell idő előtt kiszállnia, nyugodtan beléd élvezhet, ami mindkettőtök számára egy teljesen más érzést nyújt (élvezetet), viszonyítva az idő előtti kiszálláshoz.

2008. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
63%
Aki ilyet kérdez, annak lehet nem kellene még szexelni... Ja! A barátodnak is van egy lavor esze
2008. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
20%
Arra azért igen kicsi az esély, hogy kihúzós modszerrel teherbe ess. Persze van egy kicsi... Mi a párommal 4 éve élünk így, és semmi gond nem volt eddig.
2008. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, h követhetsz el ekkora baromságot 16 évesen, nem lecseszni akarlak, de tényleg csak a szerencse lehet... túl merészek vagytok, egy abortusz elég nagy dolog, és meghatározza az életed is. Felelőtlen vagy, de legalább ha meg akarsz változni, innentől védekezzetek!
2008. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne higgy annak, aki azt állítja, hogy igen kicsi az esélye. Igen NAGY inkább. Amúgy én értem, mire akarsz kilyukadni, furcsállod, hogy nem lettél terhes... Hát mázlista vagy szerintem, de ha aggódsz, akkor vizsgáltasd ki magad. És vagy fogamzásgátló vagy legalább gumi mindenképpen legyen! Felelőtlenség védekezés nélkül...
2008. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hogy lehet így csinálni? Szegény srác. Állandóan arra kell figyelnie, hogy nehogy idő előtt elélvezzen. Gondolj már bele, milyen fárasztó ez. Csoda, hogy még élvezi egyáltalán. Én is csináltam ilyet a párommal 1-2 hétig amikor tabit váltottam, mert utálta a gumit (meg én is), de már alig vártuk hogy vége legyen ennek az 1-2 hétnek. Nem tudtunk felszabadultan szeretkezni.
2008. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Én január óta szexelek a barátommal, és max 2x használtunk gumit! azóta mi is anélkül csináljuk mert igy sokkal jobb, neki is meg nekem is kényelmesebb!! mivel egyikönk se akar gyereket, mindig vigyázunk a végén, és ha ti sem akartok akkor biztos ti is vigyáztok!! szoval kellő odafigyeléssel, nem hinném hogy egykönnyen teherbe fogsz esni!
2008. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!