Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől ugye nem lesz baba?

Ettől ugye nem lesz baba?

Figyelt kérdés
sziasztok. ma barátnőmmel szex közben először gumiba élveztem, majd gumit lehúztam, de nem tisztítottam meg magam, de szerintem (remélem) nem volt rajta maradvány. gumi elfogyott, viszont nem bírtuk ki, pár perc múlva csináltuk gumi nélkül is egy 5percet (de nem mentem el), viszont kicsit parázunk. utána 5 perccel alaposan megmosakodott. ebből ugye még nincs semmi? köszi

2013. júl. 21. 04:09
 1/8 A kérdező kommentje:
(ha ez számít, hónap vége felé szokott megjönni neki, kb 1-1,5hét múlva)
2013. júl. 21. 04:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy hónap végén szokott megjönni, ha nem, hogy hány napos a ciklusa, és, hogy a utolsó vérzése óta hány nap telt el. ahogy írod egyébként pont peteérés környékén lehet. (utolsó vérzésétől eltelt 14-16. napon, a vérzés első napja a ciklusa első napja) Fiatalok még hamar teherbe esnek, akár ennyitől is, de azért ja józan ésszel nézzük az esetet akkor 90% hogy nem lesz terhes. De az a 10% ott marad! Főleg ha ilyen kívánósak voltatok akkor az utalhat peteérésre, mert tudja a szervezet, hogy "most kell szexelni" hogy az utód nemzés biztosítva legyen.
2013. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ettől is lehet baj. Felelőtlenek vagytok mind2en, miért nem szed fog.gátlót??
2013. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vehetett volna be 72 órás bogyót is. Tini ambulancián, ügyeleten felírják akár szombat éjszakai is. Mondjuk ha ma volt akkor még mindig elmehettek és írathattok gyógyszert.
2013. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sperma nem a péniszeden marad, hanem a húgycsövedben, és onnan a jóisten sem mossa ki. Szóval az szépen belekerült a barátnődbe. Menjetek esemény utáni tablettáért az ügyeletre, MOST.
2013. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nagyobb az esély, mintha ha első aktusnál nem használtatok volna óvszert. Ugyanis a spermiumok a húgycsőben maradnak, a következő aktusnál mg szépen kimosódnak az előváladékkal.

Ha időben vagytok, javaslom az esemény utáni tablettát.


Egyébként meg nem állatok vagyunk. Értem én, hogy nagy a hév, de gondolkodni azért lehetne. Annyi más módon lehet örömet szerezni a másiknak (orál, kézimunka..). Hihetetlen, hogy ennyit nem lehet kibírni.

2013. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez minden, csak nem életbiztosítás. Tök jó esélyeitek vannak egy nem kívánt terhességre. Nem tudom, miért kell kockáztatni??? Tele lehetett a húgycső spermiumokkal, amiket 5 perc ritmikus mozgással szépen bepumpáltál a második aktus során. Csak gratulálni tudok! Ha nem telt el még a 72 óra, én is javaslom a tablettát. Az, hogy ő alaposan mosakszik, dícséretes, csak épp szó szerint SEMMIT nem ér!
2013. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratula!Szülők lesztek,mert ebből tuti baba lesz.

Olyan mint ha egyáltalán nem védekeztetek volna.

Istenem,de idióták vagytok. :D

2013. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!