Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők! Valaki értelme...

Görbeszakértők! Valaki értelmezné a görbémet, mert nem értem? Most mért esik lefelé, ennyire a hőm? Mikor lehetett pém? Vagy nem is volt?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 21. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a 17 cn en volt pé-d,és a napokban meg fog jönni,mert sokat esik a hőd,ez nem beágyazódás.
2009. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ez , hogy lehet, hiszen még csak a 18. ciklusnapomon tartok? Általában 30-32 naposak a ciklusaim.
2009. okt. 21. 10:41
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kérlek irjatok még, ki mit mond. Mert ez egy nagy rejtély számomra, hogy mért igy néz ki.
2009. okt. 21. 10:44
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem még nem volt peteérésed, bár a 13 cn-on történt hőleesés azt feltételezné, hogy akkor volt, de nem követte magasabb hőmérséklet.
2009. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
SZia, szeritnem nem volt péd, lehet hogy most lesz.figyelj magadra.
2009. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
[link] Mára a görbém igy alakult.
2009. okt. 22. 08:58
 7/16 A kérdező kommentje:
Kiváncsi leszek, hogy holnap lesz-e változás, hogy emelkedik-e.
2009. okt. 22. 08:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon babát szeretnénk, csak kár , hogy ilyen keveset tudunk együtt lenni, mert a férjem távol dolgozik, és csak ritkán van itthon. Az ovutesztet is lehet , hogy későn kezdtem el csinálni, és lemaradtunk a pozi napról. De erre a hétre időzitettem én is meg a ciklus.hu is a peteérést, de lehet, hogy hamarabb volt, vagy nem is volt. Pedig a mult hónapban pozi lett az ovutesztem, ahogy a cilkus.hu is időzitette.
2009. okt. 22. 09:05
 9/16 A kérdező kommentje:
De hallottam már olyanról is , hogy 1-2 alkalommal voltak együtt mások is, és baba lett belőle. Azért reménykedem, hátha, beelőzték a kiskatonák, és megvárták a petécskémet.
2009. okt. 22. 09:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 13. napon volt ovud, és akkor jókor voltatok együtt. Beágyazódás miatt eshetett a hőd, mert nem ment az alaphőd alá, és már elindult felfelé. Persze attól még nem bizti a baba, de sztem az esélyed meg van rá. Én drukkolok, hogy baba legyen. :)
2009. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!