Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valainek késői peteérése...

Ha valainek késői peteérése van, akkor is a ciklusának 10 napja körül ugyanakkorának kell lennie a tüszőnek?

Figyelt kérdés

középidős ovuláicónál ugye nagynak kell lennie a tüszőnek, 20-25mm

De ha valakine?

k késői peteérése van, annak később nő meg

Vagyis az elején még kisebb, mint az átlag tüszőméret?


Jajj, remélem érthetően tettem fel a kérdésemet, ennél jobban nem tudom, itt ül az ölemben a lányom, nem hagyja, hogy írjak


köszönöm a válaszokat


10 napon 4-5 100mm tüszőim vannak mindkét petefészekben



2013. júl. 18. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát persze, értem, és jól is fogalmaztad meg.


Vagyis, ha hosszúak a ciklusaid akkor van késői peteérésed, mert pé után 14 nap a Luteális fázis, vagyis várjuk hogy megjön é vagy sem.

Normál esetben tudnia kellene a dokidnak a ciklusod hosszát, és ahhoz állítani be az ultrahang idejét. Nem csak az uh-t, hanem a hormontükör (ciklus eleje-vége) vérvételt is.

Nálam is így volt, és emlékszem hogy a 16-17 nap körül voltam uh-n is, és vérvételen is, de még úgy sem sikerült belőni. :(

2013. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tüsző 20-25 mm között reped meg. Ha később reped, akkor nyilván később is éri el azt a méretet.
2013. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!