Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek összejöhetett a baba?

Szerintetek összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk még egy babát, de megakartuk várni, hogy el tudjunk költözni (kb még 2-3hónap :-( ) viszont most voltunk nyaralni, és úgy voltunk vele hogyha jönni akar had jöjjön. Viszont nem tudom hogy mennyi a valószínűsége, mert szerdán voltunk együtt és ma kellett volna megjönnie, de még semmi jele nincs. Szerintetek reménykedhetek? Az első babánknál csak a 8.héten vettem észre hogy úton van és nem volt akkor se semmi tünetem csak az hogy nem jött meg. Meddig érdemes várni a teszttel? Mert gondolom ilyen esetben nem érvényes hogy már a kimaradás után 1nappal eredményt mutat.

2013. júl. 16. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha terhes vagy akkor a kimaradt mensi után egy nappal kimutatja. esély mindig van.
2013. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
megint az első vagyok. nekem a nem várt után 2 nappal még negatív volt a teszt 5 nappal utána halvány pozi. de nekem sajnos nem maradt meg. ha negatív akk még ne keseredj el.mikor tesztelsz?
2013. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha hétvégéig nem jön meg akkor már mutatná a teszt ha baba van? Mert valahol azt olvastam hogy 14nappal az együtlét után mutat csak biztos eredményt...
2013. júl. 16. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
hát... lehet h kimutatná de nem tudom mert 14 nap kb a beágyazódás. sztem várj keddig.van akinek nem várt előtt kimutatja.
2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a 10es érzékenységű teszt tuti kimutatja!
2013. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom mikor kéne tesztelni,mert ma kellett volna megjönnie, de semmi jele. Viszont még egy hét se telt el az együtlét óta tehát nem tudom hogy mikor érdemes próbálkozni ha nem jön meg.
2013. júl. 16. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
együttléttől számítva min 10 napot várj. ha nem jön meg addig.
2013. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) akkor várok és reménykedem :-)
2013. júl. 16. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
szorítok neked:) majd írj
2013. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenképpen jelzem hogy mi lett :-)
2013. júl. 17. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!