Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 12. napon 10mm-es a...

Ha a 12. napon 10mm-es a tüsző, akkor abban a hónapban már nem sikerülhet a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
kétnaponta legyetek együtt, mert 10 mm-es tüszőből még bármi lehet..lehet hogy holnapra 13mm lesz és az már elég lehet..
2008. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!csak azt nem tudtam,hogy hány mm-es tüszőből lehet terhesség.mert azt hallottam hogy 20-22mm-től jó:-((
2008. jún. 25. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 20 mm feletti tüszőt domináns tüszőnek hívják ilyen havonta általában egyszer van . Az ennél kisebb méretű nem domináns tüszőből is simán lehet terhesség, igaz nem olyan biztosan, de lehet..ilyen tüsző pedig a domináns tüsző mellett havonta ciklusonként akár többször is előfordulhat..pl orgazmus is okozhat tüszőrepedést, ami véletlenül sincs 20mm, mégis lehet belőle baba.
2008. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi,örülök a válaszodnak!!!egy csomó helyen kerestem már,de sehol nem találtam a neten,hogy mekkora tüszőből lehet baba!köszi még egyszer!

puszi

2008. jún. 25. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
NIncsmit! Amit tudok nem fárasztó leírni.Sok sikert.
2008. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az érett tüsző átlag 2 cm-re (20 mm) nő meg. Kérdés, a ciklus hányadik napján találták ennyinek, mert a 10-11. nap körül ekkora tüsző normális.


Lehetséges, de nehezebben.


Üdvözlettel: Dr. Bóday László

Szülész-Nőgyógyász

2008. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Gyorsan még hozzátenném, hogy rövid gyógyszeres kezeléssel hormonkészítmények, hormonpótló készítmény segítségével beállítható.


Dr. Bóday László

Szülész-Nőgyógyász

2008. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszát,nagyon örülök hogy írt!amint írtam a 12.napon volt ekkora a tüszőm,clostilbegyt mellett:-((ma reggel csináltam egy tesztet,sajnos negatív lett!pedig ez a 34.napom!nagyon elkeseredtem,mert azt hittem a clostitól legalább megjön!az lehet hogy terhes vagyok,csak eltolódott a tüszőrepedés a mérete miatt?
2008. jún. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!