Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt (Easy) amit tegnap...

A teszt (Easy) amit tegnap csináltam pozitív lett. De ma voltam dokinál és ő nem látott semmit, az ultrahangon se. Egy hét múlva kell visszamennem. Nincs semmi féle rosszulétem, ma vagyok a 36-ik napon. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz, csak még nagyon korai én 6 hetesen mentem el elöször, és akkor is alig érezte az orvos, és az UH-n is nagyon kicsi volt még.

21 hetes kismami

2008. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj mégegy tesztet.

Lehet,hogy később volt peteérésed,mint gondolod,és ezért nem láttak semmit.

Hogyha az is pozitív akkor szerintem baba van a dologban.

2008. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elöszőr én 7 hetesen mentem el az orvoshoz.Előtte pár héttel nekem is pozitív volt a tesztem.Tapintásra még akkor sem érezte 7 hetesen rendesen,de uh-n már látszodott a terhesség.Várj még kicsit,és utána tesztelj újra és menj orvoshoz megint.Lehet még nagyon korai volt és azért nem látszodott semmi.
2008. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, nagy volt az öröm, de a doki úgy elkeserített, mert már évek óta próbálkoztunk, hogy csak na. Két hét múlva mentem vissza, akkor voltam 5 hetes terhes, ma már fél éves a lányom. Szóval, szerintem tuti baba, csak még nagyon korai a terhesség. De vegyél egy másfajta tesztet is, csináld meg azt is, ha az is pozitív lehet örülni.
2008. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!