Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta? Tegnap derült ki,...

Ciszta? Tegnap derült ki, hogy petefészekcisztám van. Kaptam rá gyógyszert, két hét múlva kell visszamennem. Mit lehet tudni róla? Eléggé megijedtem. Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a ciszták általában felszívódnak a következő menstruációval. Ha orvos látott és gyógyszert is adott, akkor nem lesz semmi gond. Előfordul sokaknál, hogy nem tud kiszabadulni a tüsző és akkor alakul cisztává.
2009. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy, hogy írtál.

A doki is próbált megnyugtatni,nem sok sikerrel, de ő biztos jobban tudja, mint én, hogy mi a helyzet.

2009. nov. 24. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha "csak" ciszta, akkor tényleg semmi gond, el tud múlni magától és nem befolyásolja a későbbi babavállalást sem. Azonban érdemes jobban utána járni, hogy mitől alakulhatott ki. Néha a PCo egyik jele, aminek több más, akár rejtett tünete is lehet, de kezelni, odafigyelni rá mindenképp érdemes. Kivizsgáltak teljesen, vagy csak a cisztákra kaptál valamit?
2009. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer cisztát tapintott ki a doki.Elküldött UHra.Közben megjött,ezért később mentem.Az UHos doki nem talált semmit,úgyhogy valószinűleg a vérzéssel távozott.
2009. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem 22 éve petefészek cisztát állapítottak meg. Kaptam rá gyógyszert. A cisztám most főiskolás. :))

2009. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! először is köszi mindenkinek a válaszokat.

utolsó, neked nagyon gratulálok.



nem küldött ultrahangra a doki, annyit mondott, hogy szedjem be a gyógyszert és két hét múlva menjek vissza, akkor csinál rákszűrést is.

teljes mértékben megbízom benne, így abban is bízok, tudja mit csinál.

remélem neki lesz igaza és kifakad magától

2009. nov. 24. 17:39
 7/9 A kérdező kommentje:

bocsi ,hogy csak most jelzek vissza, de nem voltam itthon.


mint írtam egyenlőre csak gyógyszert adott, két hét múlva rákszűrés és újabb vizsgálat.

már előre izgulok miatta.

mostanában ránk jár a rúd sajnos. :-(

2009. nov. 24. 17:41
 8/9 Manka68 ***** válasza:
Ne izgulj, rendben leszel!
2009. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi, én is ebben bízom, hogy nem lesz semmi komolyabb baj.

csak már lassan babát szerettünk volna, de ez most sajnos kilőve. :-(

2009. nov. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!