Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A képernyőn egy apró fekete...

A képernyőn egy apró fekete foltot láttam de a doki nme tudta megmonjdani h valojában mi is az mert még apró volt. Mit láthattam az uh-on?

Figyelt kérdés

1hete késik és teganp hüvelyi uh-on voltam.

lehet petezsák? vagy más? a tesztek sorba negativak. kaptam gyogyszert ami meghozza a havit de nme tudom mi lesz! akinek volt már ilyen lécci irjon!köszike


2008. jún. 25. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem,hogy mit láttál az UH-on azt csak a jó Isten tudja,főleg ha még az orvos sem tudta.Ha negatívak a tesztek,akkor nem valószínű,hogy terhes vagy.
2008. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy két hetes mensi késéssel és negatív tesztekkel mentem dokihoz. Én is olyan gyógyszert kaptam amitől megjön. Nem volt peteérésem azt mondta. Ez áprilisba volt. Ma vagyok a 21. napon és remélem most már lesz baba :)
2008. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!