Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirállal lehetséges hogy...

Spirállal lehetséges hogy újra terhes vagyok megint 5 hónapos a babám?

Figyelt kérdés

8hetesen rakta fel a spirált utána megjött,utána is megjött de nem úgy mint régen csak picit és kb 2hetente. Most meg kb 1hónapja semmi. ??? szoptatok még. Volt már v-kinek ilyen?

Bocs, hogy ide írtam!


2009. okt. 18. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm azzal szült!
2009. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én terhes lettem a spirállal! Sajna az sem 100%-os! Minden képpen menj el dokihoz, hogy tisztán láss, mert vannak esetek, amikor a spirál is hatástalan. Nálam a spriál a helyén volt és fölötte ott vert a baba szíve. az volt a gond, hogy egy bizonyos betegség miatt hormonkezelve voltam, ami "kiütötte" a spirál fogamzásgátló hatását. (hormonális spriálom volt)
2009. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak a hormonok játéka?
2009. okt. 20. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt nem rendszeres a menzesz, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Szerintem mindenképp nézesd meg magad dokival, az a bizti:-)
2009. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért csinálj 1 tesztet sztem
2009. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A teszt drága, a doki meg tuti biztosan megmondja, még meg is mutatja akár ultrahangon. Nekem is így lett babám.
2009. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!