Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy valaki nem...

Létezik olyan hogy valaki nem veszi észre hogy nyolc hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm járt így.Igaz elég labilis idegrendszerű nőről van szó. Nagyon erős gyógyszereket szedett. Azt hitték hogy a gyógyszerektől nem jött meg neki. Mikor a doki megvizsgálta és közölte vele hogy kb. 8 hónapos terhes. Ebben a hónapban szül.
2011. szept. 19. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom,biztosan létezik ilyen,de én úgy vagyok kódolva,ha nem jön meg egyszer,kétszer...azért tesztelek egyet és megyek orvoshoz,mert bármi lehet.

Jó meglepetés lehetett nekik!

2011. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

egy egészséges nő kizárt, hogy ne venné észre, de mivel írod, hogy mentális problémái vannak, így el tudom képzelni.

Szegény baba! Remélem, hogy egészséges lesz!

2011. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok, ok, nem jött meg, hiheti, hogy a gyógyszer miatt, de a baba mozgását (mert az azért jócskán érezhető félidő után, a 6-7. hónaptól meg főképp) minek tudta be? Labilis idegzet ide vagy oda, azért az ilyet én kétséggel szoktam hallgatni.
2011. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább csak nem akart tudni róla,úgy gondolta,ha nem vesz tudomást,akkor nincs is ott .számtalan tünete van egy terhességnek a menstruáció elmaradásán kívül.
2011. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

márpedig van(bár n sem értem egyszerűen h hogyan)

van egy műsor, dokumentum sorozat a zone realityn is, ami arrol szól h a nő nem tudj h terhes és a szülésél derül csak ki. féj a hasa, görcsöl, akármi s akkor mondják neki h pp szül aztán néznek bután:)

2011. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Létezik, és általában túlsúlyos nőknél nem szokott látszódni terhesség és a baba mozgását van, aki nem érzi, mert olyan helyzetbe van a baba, hogy nem az anyukát, hanem a placentát rugdossa a baba és ezt nem érzi a kismama. Én ezt hallottam. :)
2011. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát én is meglepődtem mikor hallottam.A nő kb. 60kg körül van. Én sem vettem észre pedig egypárszor találkoztam vele. Lehet azért nem érezte a babát mivel erős nyugtatókon él mert ezzel a babát is leszedálta. A doki szerint nincs gond a babával. Nem fogja megtartani örökbeadja. Az apa sem vállalja.
2011. szept. 20. 10:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is a tv-ből hallottam ilyenről,elképzelhető.Nyilt örökbeadással adja örökbe,vagy titkosan?
2011. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jesszusom!!!! gyógyszert szedett? szegény babó. az én barátnőm is úgy szült, hogy senki nem tudta h. terhes, az anyja szerint ő sem, mert amikor görcsökkel bevitték, akkor a vakbele miatt vitték be. az anyja úgy ment látogatni, hogy a lányát vakbéllel műtik, és gratuláltak neki az unokához. hát nem tudom. nem igaz, hogy a barátnőm nem tudta h. terhes. Én akkor még nem ismertem, és nem tudok közelebbit, mert nem beszél a dologról. persze felnevelte a gyereket :)
2011. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom milyen formában adja örökbe,de nem él olyan körülmények között hogy fel tudja nevelni. Szerintem nem is lesz egészséges,mert az lehet, hogy testileg nincs baja a babának de ki tudja, hogy a sok nyugtató milyen hatással lesz a z idegrendszerére.
2011. szept. 21. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!