Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy valaki nem...

Létezik olyan hogy valaki nem veszi észre hogy nyolc hónapos terhes?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm járt így.Igaz elég labilis idegrendszerű nőről van szó. Nagyon erős gyógyszereket szedett. Azt hitték hogy a gyógyszerektől nem jött meg neki. Mikor a doki megvizsgálta és közölte vele hogy kb. 8 hónapos terhes. Ebben a hónapban szül.
2011. szept. 19. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az eü dolgozó barátnőmnek az 5. hónapig rendesen megjött és ezért nem gyanakodott. 2. lurkó volt és előtte jól visszafogyott, viszont pocija maradt, ezért még inkább nem tűnt fel. Azt viszont nehezen hiszem el, hogy a 8. hónap és az izgés-mozgás nem tűnik fel még az elsőnél sem.
2011. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
pont most tudtam meg hogy egyik közeli ismerősünk nem tudott róla hogy terhes mert nem maradt ki neki egyszer sem a menstruációja. szóval szerintem létezik.
2011. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem még a gimis tesitanárom mesélte az egyik régi diákjáról, hogy husi kislány volt, nem tűnt fel senkinek... Csak amikor szülni vitték szintén görcsök miatt :).
2011. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Számomra ez a dolog még mindig olyan hihetetlen. Még mindig nem tértem magamhoz.
2011. szept. 21. 18:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajna létezik. Ilyen az idegrendszer... amit nagyon nem akar észrevenni, nem is veszi, persze ez az eset már nem a normalitás témaköre. a poci izmai pedig be tudnak annyira feszülni, h ne érezze a baba mozgását, de ha érzi sem arra gondol egy ilyen állapotban levő nő. emiatt is történhet sok titkos szülés, ami gyerekgyilkossággal végződik. Szerencse, h észrevették és reméljük,h a babának nem lesz semmi baja és az anyát is védelembe veszik.
2011. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
tegnap előtti 19:04-es vagyok.a túlsúlyról csak annyit,160 alacsony vagyok,jelentős túlsúllyal,a kislányomnál 98kilóval kezdtem a terhességet,a 20.héten éreztem mozgást,most ismét babát várunk,103 kiló vagyok,és a múlt héten már éreztem mozogni,a 15.héten.nem tudom elképzelni,hogy nem érzi a mozgást.a lányom is már a 6.hónapban akkorákat rúgott,hogy volt hogy levegőt sem kaptam.
2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen pszichés dolog. Az agyunk nagyon különleges az idegrendszerrel karöltve. Ez olyan, amint amikor egy anorexiás kövérnek látja magát (és tényleg annak látja!!), aki nem akarja elhinni, hogy terhes, az "nem terhes".


Egyébként én egy súlyemelőről olvastam valahol, hogy nem vette észre, és a 7. hónapban valami verseny közben beindultak a fájásai... Hát...

2011. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Többen írják, hogy lehetetlen nem észrevenni egy terhességet főleg egy idősebb terhességet amikor már mozog a baba. Hát pedig van ilyen... A barátnőm mesélte, hogy ismer egy nőt aki úgy szült, hogy az se tudta, hogy terhes. Az első babáját észrevette, járt rendesen terhesgondozásra, látszott a pocija, stb. A második terhességét viszont nem vette észre. Alacsony, vékony testalkatú nő, mégis abszolút nem látszott rajta a terhesség, barátnőm egy utcával lakott mellette, majdnem minden nap látta és fel sem tűnt neki, hogy babát várt a csaj. Egyébként semmi tünete nem volt, mondta is, hogy az előzővel szinte végig hányt, de a második terhességet nem is sejtette. Az utolsó egy hónapban nem volt csak vérzése, addig végig időre megjött neki, fogamzásgátlót szedett, nem is gyanakodott terhességre. Aztán egyik nap nagyon begörcsölt, azt gondolta meg fog jönni és azért, de végül a baba jött. :) Olyan gyorsan történt minden, hogy a fürdőszobában szült meg. Az anyukáját hívta telefonon, hogy valami nagy baj van mert nem tud felegyenesedni a fájdalomtól. A nagymama segítette világra a kisbabát. :)

Azt mesélte barátnőmnek, hogy még akkor sem esett le neki, hogy miért vannak fájdalmai amikor már vajúdott mert az előző szülése lassan indult, fokozatosan erősödtek a fájások ez pedig egyből erős fájással indult és egyfolytában fájt szünet nélkül ráadásul nem is olyan volt mint az előzőnél mert akkor inkább a dereka fájt most meg a hasa alja. Úgyhogy ebből is látszik, hogy nem csak két egyforma terhesség hanem két egyforma szülés sincs.

Azóta már én is láttam a kisfiát, nagyon szép szőke kisgyerek, tiszta anyja :)


Én is láttam pár részt a zone relalityn futó sorozatból, hát vannak meglepő dolgok :)

Engem sem viselt meg túlságosan a terhesség, nem voltak különösebb tüneteim, de én azért észrevettem. A 17. héten éreztem először olyan mozgást amiről már biztosan tudtam, hogy a kisfiam és nem bélmozgás. :)

2011. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

egy egyetemista , pesti csaj, aki egy vidéki nagyvárosba járt suliba, ő is vesegörccsel ment kórházba. Semmi pocak, semmi hízás. A doki még kérdezte is, hogy nem terhes-e, de ő kitartóan tagadott. Elkezdte vizsgálni a doki, akkor vette észre, hogy a baba feje már félig kint van. Gyorsan fel a szülészetre. A baba megszületett, de olyan rendellenességekkel, hogy nem is maradt életben, a csajnak meg nem húzódott össze a méhe, így életmentő műtéttel "kipakolták". Jöttek a pesti szülők, akik nagyképűen keresték a "vesegörcsös" kislányukat. Leesett az álluk, mikor kiderült, hogy a szülészeten keressék a lányukat.

Egy ilyen meggondolatlan lépés miatt, a csajnak nem lehet saját gyereke, a nagyképű szülőknek meg unokájuk.

2011. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Atroposz ***** válasza:
100%
Durva és hihetetlen az egész, nem tudom miben higgyek.
2011. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!