Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom azt mondta, hogy...

Az orvosom azt mondta, hogy (P3 lett a cytom) 3 hónap múlva menjek vissza újból kenet vételre! Nem sok ez az idő vallum?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es addig irt fel vmit, vagy ajanlott kezelest?
2008. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem.Azt mondta 3 hónap múlva csináljunk egy hetes kúrát(gyógyszeres kezelés)és utánna veszi le a kenetet!!!!!Nem furi!?És addig agódhatok!!!
2008. jún. 25. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Azt hiszem, en keresnek a helyedben egy masik orvost.

Nem tudom, mennyire reg jarsz a mostanihoz, de en nem lenne knyugodt, barmi is a magyarazata arra, h meg 3 honapig ne kapj kezelest.

Szoval csak azt tudom mondani, amit en csinalnek, mennek tovabb, mert en is aggodos vagyok.

2008. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Egyébként Én is erre gondoltam!De közben meg baba projekt van,ma kell hogy megjöjjön!Ja és holnap kell betelefonálnom a hormon vízsgálatom eredménye miatt!Ugyan is lassa 1 éve probálkozunk és még semmi!Kíváncsi vagyok mit mond!Ja és érzékeny mellbimbók, has szúrka ,tehát vannak babóra utaló jelek!!
2008. jún. 25. 09:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár a 26.napon negatív volt a tesztem!!!
2008. jún. 25. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam anno. P3-as lettem és rá három hónapra voltam visszarendelve. Közben teherbe estem. Aztán visszamentem a doki vett kenetet, de felírt egy hüvelykúpot amit addig is használnom kellett. De aztán megjött az eredményem és P2-es lett. Aggódtam a hüvelykúp miatt, hogy nem-e árt a babának, de több orvos mondta, hogy nem lesz semmi baj. Használtam, de sajnos végül elvetéltem 9-10 hetesen. /Persze egyáltalán nem biztos, hogy a kúp miatt./Azóta újraprobálkozunk.

Én szerintem most járj a végére és ne várj. Jobb félni, mint megijedni.

2008. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Sajnálom a babód elvesztését!!!!
2008. jún. 25. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!