Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszten "alapból"látszik...

Lily teszten "alapból"látszik a 2 csík pl. fény felé fordítva? Tegnap-ma kellett volna megjönnie, de helyette ici-pici vér volt csak délelőtt, pedig eddig 20 éven át "niagara-vízesés"volt 2-3-napon át.

Figyelt kérdés
Most teszteltem,alig-alig,de mintha ott lenne a 2.csík...Sajna múlt hétvégén kicsit kirúgtunk a hámból a párommal,lehet ebből nagy baj?
2009. okt. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

1. a lily az egyik legmegbízhatatlabb teszt, vegyél másikat, ha bizonytalan vagy.


2. ha ma kell megjönnie, és akár picit is vérzel várj, mert hiába a 20 éves tapasztalat lehet, hogy most valami újat talál ki a szervezeted.


3. lehet beágyazódás jele is ha nem jön meg, és terhes vagy.


4. ha most ágyazódik, akkor, hogy mit csináltatok a múlt héten az teléjesen mindegy, amúgy is az első két hétben a gyerek a petezsákból fejlődik, nincs is igazi kapcsolatok, így ártani sem tudsz.


5. a természetben a mindent vagy semmit elve érvényesül, vagyis, ha kárt tettél benne, akkor nem marad meg, ha megmarad, akkor nincs jelentősége annak amit tettél.

2009. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,veszek másfajta tesztet is.
2009. okt. 18. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában kellett volna megjönnie. Van jó néhány tünetem és most teszteltem Lily-vel én is és neg. lett sajna, de most egy kicsit még reménykedem. (bár a két vizelés között nem telt el egy óra sem lehet csak fél óra)

teljesen egyetértek az előző hozzászólóval abban a kérdésben, hogy kárt tettél e. TUDOD MIT VEGYÜNK MINDKETTEN MÁSIK TESZTET.(HIHI)

2009. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Lily teszt, nekem negatív lett. És sajnos bejött. Nem láttam rajta semmiféle második csíkot. Drukkolok nektek! :)
2009. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!