Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue tényleg kimutatja a...

Clearblue tényleg kimutatja a nem várt mensi elötti napokban? Hány nappal elötte?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2008. jún. 24. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A clearblue pont hogy nem a legérzékenyebb sőt... ő az utolsé az érzékenységi listán 50-es. A legérzékenyebb a qupido, meg ég valami 10-es, aztán gabriel, hcg, stb 20-as. Szerintem ne azzal tesztelj, vagy ha már megetted, akkor mensi után pár nappal! Szurkolok!
2008. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi,de a clearblue 10-es!az egyik legérzékenyebb!mensi előtt 2nappal kimutatja!szió
2008. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztek és érzékenység:

Qupido: 10

Rapi preg corax: 20

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20

HCG: 20

Clear blue: 50

Medi-lab: 20

2008. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, akinek 1héttel a mensi előtt már kimutatta a Clearblue.
2008. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. jún. 24. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem konkrét tapasztalatom van ezzel a teszttel kapcsolatban! :) Én egy nappal a nem várt mensi előtt használtam és kimutatta a babát!

Van egy internetes oldal, ahol azt írják, hogy annak ellenére hogy valóban 50-es teszt, ez a legérzékenyebb ami forgalomban van! Szóval ki érti ezt? :)

A lényeg, hogy én szívből ajánlom! Igaz halványan, de konkrétan ott volt a második csík egy nappal a mensi előtt! :)

Sok sikert Neked!

9 hetes kismama

2008. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és a Lilly még két nappal az elmaradt mensi után, reggeli vizeletből is negatívat mutatott!
2008. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Lily es a Medilab nekem se mutatta napokkal a menszi elmaradasa utan, a Qupido, az Acon (10es, de kiskereskedelembe nem kaphato) es a Clearblue viszont 3 nappal ELOTTE pozitiv lett.

Igen, ellottem vagy 6 fele tesztet :D

2008. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor termékenyültél meg, vagyis hogy mikor volt peteérése. A peteéréstől 7-14 nap mire beágyazódik, és onnantól 1,5 naponta duplázódik a HCG szint. Tehát ha félidőben volt peteérésed, akkor a mensi napján már kimutatja. Ha később volt, csak később fogja kimutatni.
2008. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!