Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy mikor van...

Nem tudom, hogy mikor van ovulációm. Honnan lehet megtudni? Létezik tényleg kalkulátor?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kalkulátor is van, pl. ez, de biztosabb, ha veszel LH-tesztet!

2008. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

igen, a kalkulátorok egyszerűen ki tudják számolni. Csak meg kell adnod, hogy mikor volt utoljára mensid és hogy hány naposak a ciklusaid és abból kiszámolja neked. Itt találsz egy jót: [link]

2008. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!A ciklus.hu-n is van kalkulátor! Nekem bejött! :)
2008. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.timmermann.hu
2008. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
először én is az ilyen kalkulátorokkal számoltattam ki az ovumat.pár hónap sikertelenség után, vettem egy ovu tesztet és teljesen mást mutatott mint amit a kalkulátor.persze csak 3,4 nap eltérés, de ez számít ilyenkor.szóval nekem a kalkulátor nem jött be.a teszt igen.elsőre sikrerül a babó.
2008. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ovu tesztet vegyél, nekem a kalkulátorok máskorra mutatták a PÉ-t. Akkor kezdj el tesztelni, ha már van folyásos, legjobb az átlátszó nyák. Minden + és az első nega napon kell együtt lenni, és ha mindenki úgy akarja összejöhet a hőn áhított babó!
2008. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom a babatervezok.otthona.net honlapot, rengeteg hasznos dolgot olvashatsz ott, én is rengeteget tanultam belőle.
2008. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a babatervezőket én is javasolni tudom. alapban nem ártana mérned a reggeli hődet, nyálka típusaidat feljegyezni, ezekből lehet következtetni a pé-re, a ciklus.hu-n ezt meg is teheted rendszerezett, on-line menstruációs naptárban, ami nagyon hasznos, még akkor is, ha dokihoz mész
2008. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!