Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik álpozitív teszt? És...

Létezik álpozitív teszt? És álnegatív?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 12:44
 1/5 anonim válasza:
40%
nem
2008. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
igen
2008. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
létezik,nekem volt két pozitív tesztem,baba pedig sehol!medilab volt!rettentő rossz volt!!!
2008. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyes termékekkel kapcsolatban én is hallottam már ezt, és itt is nagyon sokszor lehet olvasni mások tapasztalatát ezzel kapcsolatban. Nekem eddig mindegyik negatív lett, nem is voltam terhes. Most meg már ott tartok, hogy nem is merek tesztelni, mert ha pozitív lesz és csak hamis az eredmény és abba belebetegszem.

Kiváncsi lennék, melyek a megbízható márkájú tesztek... Van tippetek?

2008. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez jó kérdés.....én most nagyon sok rosszat olvastam a Lilyről, és sok jót a Medi-labről, van , aki arra esküszik, van, aki azt mondja, hogy +medilab után megjött neki.....hát ez attól is lehet, hogy olyan érzékeny, és hamar kimutatja a hormont, közben pedig nem tud rendesen megtapadni a baba, és ezért megjön. Semmi más rosszat nem olvastam erről. (medilab)Ja, és persze sokan a Clearblue-t javasolják, ja , és a Gabrielt is.
2008. jún. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!