Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil teszt lehet úgy álpozit...

X-Epil teszt lehet úgy álpozitív hogy beszíneződik a második csík is?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az álpozitív az amikor látszik a második csík is, de nem szineződik be.

Csináltam egy X-epil tesztet, de nem igazán látszódott semmi. 5 perc után sem, csak az a lehelet halvány kis csíkocska (szellemcsík?). Aztán este kivettem a kukából, és a második csík totál látszik. Nem erős, de látszik rajta teljesen kivehetően,hogy az egy második rózsaszín csík.

Ilyenkor mi van? Most kellene megjönnie.


2011. szept. 11. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csináltál ma reggel tesztet?
2011. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs itthon most tesztem. Délután veszek. Bár nem akarom magam beleélni, mert már arra gondoltam hogy beképzelem, és odaképzelem azt a fránya második csíkot a tesztre. Már kétszer is teszteltem a héten, mindegyiken láttam valamit. De ez most idegesít egy kicsit, időn túl volt már jóval mikor kikukáztam.
2011. szept. 11. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ilyenkor az van, hogy nem értékelhető a teszt. Időn túl nem számít, hogy milyen eredményt mutat. Csinálj tesztet a következő reggel és ha az pozitív, akkor terhes vagy. Ha nem, akkor nem.
2011. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem hogy nem értékelhető már 10 perc után, de időn túl miért színeződik be? Teszteltem már párszor (van már egy kisfiam), de ilyennel még nem találkoztam, ezért érdekelt. Lehet hogy csak az x-epil teszt csinál ilyet.....:(
2011. szept. 11. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a helyedben nem tesztelnék csak akkor, ha kimaradt. Nagyon sok terhesség ér ugyanis úgy véget, hogy az anya még csak nem is tudja, hogy terhes volt. Még ha terhes is vagy most, akkor sem biztos, hogy megmarad a baba és nem fog megjönni - akár egy-két nap késéssel.
2011. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ismerem amiről írsz. Sajnos "nagy tesztelő" vagyok három vetélés, 1 halva születés, és szerencsére egy makk egészséges baba után. Régen netről rendeltem 10 -es teszteket is, és már a nemvárt előtt volt hogy mutatta a babót. 6-7 hetesen meg megjött nagy görcsökkel. Az volt az érdekes, hogy amikor elment a baba mindig lassan emelkedett a hcg, amikor a fiammal voltam pocakos sitty-sutty egyértelműen előjött a második csík már a nemvárt napján.

Egyébként kb most kellene megjönni, 30-32 naposak szoktak lenni a ciklusaim, most a 33-nál járok.

2011. szept. 11. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,akárki akármit mond,nekem ugyanígy volt,mint neked.nem tudom,milyen teszt volt,de negatív lett,kidobtam,majd pár óra múlva kikukáztam.akkor ott volt halványan a csík.másnap reggel totál negatív.másfél hét múlva lett erős pozitív.
2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is rendszeres tesztelö vagyok. Természetesen minden tesztre rá van írva, h x idön tul hamis eredményt mutat. Nálam egyetlen egy sem változott meg fél óra után. Volt hogy nagyon halvány volt, de késöbb nem is mult el és nem is halványodott.

De ha pár nap mulva megismétled, erösebbnek kell lennie :)

2011. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!