Teherbe eshettem? :/

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 5 hónapja járunk a barátommal és 3 napja lefeküdtünk nála. Azt mondta, hogy a szex gumi nélkül is biztonságos, hogy ha nem annyira mélyen van bennem mikor elélvez. Így is csináltuk, mikor elment majdnem kint volt, csak a hegye volt a puncimban és a fele mellé folyt. Én még is aggódom. A szüleimnek nem merem megmondani, mert nekik nem szimpatikus a barátom. A barátomat meg azóta sehol nem érem el, se a telefonját nem veszi fel, tegnap újra elmentem hozzá és nem jött ki senki, Facebookról is törölte magát, mert az üzenet váltásainkat látom, de nem tudok írni neki, mert a profilja nem elérhető és vmi angol szöveget ír ki ahova az üzenetet lehetne írni. Nem értem mi az, mert németet tanulok.


Mihez kezdjek? Menjek el orvoshoz? Ugye nem lehetek terhes? :(



2013. júl. 5. 17:45
1 2 3 4
 21/31 sarah23 ***** válasza:
28%
ugy nézz ki kihasználtak drága,ráadás ugy hogy lehet terhes is maradtál,,,két hét legalább mig tesztelhetsz!
2013. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Eseményutáni tabletta!Legközelebb meg óvszer vagy irass fel fogamzásgátlót!
2013. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, végigolvastam... (12-es vagyok). Ez naggyon durva. Azért gúnyolódunk rajtad, mert ez nem a "szegény, bajba jutott lány"-kategória, hanem a "nem szimplán naiv, hanem konkrétan s.ggh.lye és ostoba, aki csak magának köszönheti, hogy bajban van"-kategória. Szívesen írnám, hogy állj éjfélkor teliholdnál egy kivájt gőteszemekkel teli hordóba meztelenül, és imádkozz a Sperma Istenéhez, hogy segítsen rajtad, de a végén még megcsinálnád...

Sajnos már nem tudsz mit tenni, a 72 órából is kicsúsztál, mert önerőből annyira sem voltál képes, hogy időben utánanézz a dolgoknak. Szóval ha elmarad a következő menstruációd, akkor lehet tesztet venni, szépen lepisiled, és ha két csíkot mutat, akkor nyomás anyuhoz, és irány az abortuszklinika, hacsak nem akarod megtartani, de anyunak akkor is szólni kell...

2013. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy a kérdező mennyire butus, vagy naiv, lehet hogy egy gyerek életéről van szó.


Kedves 17 éves Kérdező! Iszonyatosan átvertek, ez a srác azt sem érdemli meg, hogy még egyszer kiejtsd a nevét a szádon. Szerintem mond el a szüleidnek, és remélem hogy édesapa lebasz 3-at a csávódnak, meg 1-et azért neked is, hogy mindketten egy életre tanuljatok ebből. Mond el a szüleidnek, mert ha terhes vagy, csak rájuk számíthatsz.


És még annyi kérdésem lenne, hogy csak a nem kívánt terhességre gondoltál? És a nemi betegségek? Azok nem fontosak. Elhiszem hogy szerelmes vagy, de jó lenne ha tájékozódnál a témában, mert egyszer még nagyon nagy bajba kerülsz.

2013. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
72%
terhes vagy...és nagyon felelôtlen
2013. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Írjál már vissza valamit. Pl azt, hogy kamu!
2013. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Az a srác csúnyán átvert!
2013. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Kedves 26.! Nem vagyok kamu! Anyunak megmondtam, elmentünk a nőgyógyászhoz, de nem lettem terhes. A srác azóta sem jelentkezett. Azért nem írtam eddig, mert szoba fogságot kaptam és a gépet meg a telómat megvonták :(
2013. júl. 26. 21:49
 29/31 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy megmondtad anyukádnak! Ezek után szerintem aktuális, hogy elbeszélgessetek a szexről, fogamzásgátlásról. Ha nem akarsz anyuddal, akkor csak olvasgass róla. Leginkább a "megszakításos védekezésről", ugyanis ez a leggyakoribb hiba a fiatalok körében, és a pasik előszeretettel hangoztatják, hogy az biztonságos... most átélhetted a parát: nem tudom, mennyire vetted komolyan, remélem, mélyen érintett a dolog. Nem azért, mert rosszindulatú vagyok, hanem mert így a későbbiekben kisebb eséllyel lesz ilyen problémád.
2013. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Szeretlek Bettina!
2013. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!