Teherbe eshettem? :/

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 5 hónapja járunk a barátommal és 3 napja lefeküdtünk nála. Azt mondta, hogy a szex gumi nélkül is biztonságos, hogy ha nem annyira mélyen van bennem mikor elélvez. Így is csináltuk, mikor elment majdnem kint volt, csak a hegye volt a puncimban és a fele mellé folyt. Én még is aggódom. A szüleimnek nem merem megmondani, mert nekik nem szimpatikus a barátom. A barátomat meg azóta sehol nem érem el, se a telefonját nem veszi fel, tegnap újra elmentem hozzá és nem jött ki senki, Facebookról is törölte magát, mert az üzenet váltásainkat látom, de nem tudok írni neki, mert a profilja nem elérhető és vmi angol szöveget ír ki ahova az üzenetet lehetne írni. Nem értem mi az, mert németet tanulok.


Mihez kezdjek? Menjek el orvoshoz? Ugye nem lehetek terhes? :(



2013. júl. 5. 17:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem is kamu nekem is ez az idegen nyelv tette a pontot az íre
2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A második mondat után nem vagyok hajlandó tovább olvasni. Most visszafogom magam, hogy ne írjak neked és a párodnak egy nem túl finoman megfogalmazott kritikát.

Egy kis segítség a későbbi abortuszok elkerüléséhez:

[link]

Most pedig irány a nőgyógyász, 72 órás tabletta, és ha megkérhetlek, 5-ször menjetek a falnak mind a ketten nekifutásból. Köszönöm.

2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

simán terhes lehetsz,akkor is teherbe eshetsz ha nem benned élvez el mivel az előváladéktól is teherbe lehet esni,nem hiszem el hogy 17évesen nincs ennyi eszed,nagyon naiv vagy...:/

amúgy csak kihasznált,máskülönben nem tűnt volna el,menjél orvoshoz és bioszórán ne aludj

2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
12es: kérlek olvasd végig :DDD
2013. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy??? hát remélem ez kamu kérdés, és 17 évesen nem ennyire hülye valaki :D
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%
Angol altalanos negyediktol kotelezo....
2013. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nekünk nem! Választani lehetett 4-ben és gimiben is, hogy mit akarunk tanulni és én a németet jelöltem. Nem értem miért gúnyolódtok egy bajba jutott lányon. Úgy látszik Ti sosem vtatok szerelmesek... :(
2013. júl. 5. 18:24
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk szerelmesek,de használtuk mellette az agyunkat is!Bár amiket itt leírtál,arra utal,hogy neked olyan nincs!!!!!!
2013. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Oké....ez...ez....áhhh...

Nagyon kemény.

Üdv.:28hkm

2013. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Hallod gazdag vagyok, van egy bmw-m és Horvátországban luxus villám. D*gunk?
2013. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!