Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az egyik...

Lehetséges, hogy az egyik petevezetékem el van záródva? Így is van minden hónapban peteérés, ha csak az egyik pfészkem érzem?

Figyelt kérdés

Ha csak a balt érzem akkor átfúvásra el kell mennem, ugye?Mármint kérnem kellene?



2008. jún. 24. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha más baj nincs (pl. hormonális), peteérés akkor is lehet, ha netán egyik petevezető sem átjárható. Legfeljebb a petesejt nem jut el oda, ahol megtermékenyülhetne. Ez oka lehet annak, ha pl. nem esel teherbe. Bár nem tudom, mit értesz az alatt, hogy "érzed" az egyik petefészked, mindenesetre ha min. egy éve babát szeretnél, fordulj orvoshoz. Ő megkezdi a szükséges vizsgálatokat arra vonatkozólag is, hogy van-e peteérésed, és arra is, hogy átjárhatóak-e a petevezetők. Csk úgy, hipp-hopp, nem fújnak át.
2008. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell orvoshoz menni,ha 1 évig nem sikerül teherbe esned!Nem tudom,hogy honnan veszed,hogy el van záródva,mert szerintem ez nem érezhető.Ne is gondolkodj ilyeneken!
2008. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!