Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu mikroszkóp nem...

Ha az ovu mikroszkóp nem páfrányos, akkor már biztos hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
1-je körül kellene mgjönnie,de még tudom hogy tesztet korai csinálni! azt olvastam itt,hogy aki terhes,nekik páfrányos volt a mikroszkóp! nekem nem az! akkor nincs baba?
2008. jún. 23. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek marad páfrányos akkor sem ha baba van..ha peteérést mutatott és jókor voltatok együtt megvan rá az esély. Nekem is sokáig páfrányos volt, de a kolleganőmnélnem ,pedig neki is ott volt a baba.Ez csak egy gyenge lehetőség, mert hátha kimutatná, várd ki a mensi idejét.
2008. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én az első gyerekemnél csináltam ezt a módszert.

De én páfrányos mintát soha nem láttam, pedig majd kigúvadt a szemem...

És akkor már javában ott volt a kis drágám.

2008. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én múlt héten vettem,de akkor már elméletileg túl voltam a pé-en! azért vettem,mert nekem sose volt olyan nyúlós nyákom,pedig már voltam terhes! kíváncsi vok,hogy mikor fogja mutatni! akkoe hátha bejön!
2008. jún. 23. 22:09
 4/10 A kérdező kommentje:
a második válaszolótól kérdezem,hogy te is mindig csak kis deformált amőba szerű alakzatokat láttá? nekem egyáltalán nem olyan sűrű,mint a képen,csak itt-ott van elrjtev 1-2!
2008. jún. 23. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:

szióka,akkor nem jó mennyiségben teszed rá a nyálat!vagy pedig mikor ráteszed még egyszer végig húzod rajta az újjad!7-8 percet ír száradásnak,de az is jóval több kell hogy legyen!tapasztalatból írom!

puszi

2008. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, így volt, ahogy Te is írtad, mindig ugyanazt láttam rajta. Pedig nagyon szerettem volna már páfrányt látni, ne tudd meg hányszor próbáltam.

Ha valamihez hasonlítani kell, akkor inkább amőba, de az sem olyan sűrűn, mint ahogy az ábra mutatja.

2008. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen nem sok nyálat teszek rá,és azon is még végi húzom az ujjam! köszönöm a válaszokat! puszi
2008. jún. 24. 18:36
 8/10 A kérdező kommentje:
szia! mostmár végképp nem tudom mi van! ma délután kétszer is megcsináltam,és úgy ahogy mondtad! először is látszottak páfrányok! egy fél óra múlva mégegyet csináltam,és akkor már tök erőteljesen,és csak az látszott! most akkor mi van?
2008. jún. 24. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
látod,bevált a taktika!örülök hogy sikerült!hogy baba e nem tudom,de remélem az!!!puszi
2008. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok nyál a titka és a legjobb a reggeli. Nekem a peteéréstől páfrányos maradt, egészen a poztív teszitg (persze nem az egész területen, hanem csak helyenként. :)
2008. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!