Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 42....

Ma vagyok a ciklusom 42. napján. A tesztjeim negatívak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teszteltem tegnap de negatív lett. Fájnak a mellbimbóim de iszonyatosan a höm 37 állandóan. Ez akkor most baba vagy nem? Segítsetek teljesen el vagyok keseredve de legalább jele lenne h meg akar e jönni vagy nem vagy a teszt lenne már pozitív.....Most terhes vagyok?
2008. jún. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, izé, a ciklusom negyvenvalahanyadik napján én is negatív voltam, most meg egy boldog 20 hetes kismama...
2008. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj még, ilyen hamar kevés teszt mutatja ki a terhességet. Pár nap múlva tesztelj megint és olyan tesztet vegyél ami nagyon érzékeny. Érdeklődj erről a gyógyszertárban, hogy melyik a legérzékenyebb teszt!
2008. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de akkor hanyadik napon teszteljek általában 30-31-32 naposak a ciklusaim

valaki msn?

2008. jún. 23. 19:44
 4/5 A kérdező kommentje:
vegyetek fel ha gondoljátok ritus19855@freemail.hu
2008. jún. 23. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél egy kicsit türelmesebb. Évekig próbálkoztunk a férjemmel, mire lett babánk. Folyamatosan elhasználtam 1000 tesztet, teljesen feleslegesen. Annyira akartam gyereket, hogy a terhesség tüneteit abszolút produkáltam. Ha nem jön meg a mensid rá egy hétre tesztelj. Akkor már majdnem biztos eredményt kapsz és megóvod magad egy csomó csalódástól.
2008. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!