Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt peteérésem?

Nem volt peteérésem?

Figyelt kérdés
20-án kellett volna lennie a peteérésemnek.15 éve rendszeres 28 napos ciklusaim vannak,félidős peteéréssel.ilyenkor fáj a hasam,erős tojásfehérjés folyásom van.a hőmet is mérem,mindig rendben van.de most nem esett le,36,8-37,1 közötti.nem volt se fájdalom,se folyás.próbálkozunk a babával,de megijedtem hogy most nem volt pé-m.nálam szokatlan ez a tünetmentesség.lehet hogy most nem volt?vagy lehet más oka,hogy nem volt tünet?mi a véleményetek?sajnos nekem minden peteérés fontos mert a párom csak 6 hetente van itthon.és most pont itthon volt.azért reménykedjek hogy hátha most sikerült?vagy kár?köszi a válaszokat!
2008. jún. 23. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Olyan NINCS hogy NINCS peteérésed ez hülyeség. Ha ennyire biztos akarsz lenni a dolgodban vegyél csíkokat a patikában, amire ha rápisilsz elszíneződik és látod hogy van e vagy nincs peteérésed, valamint meddig tart.
2008. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy olyan nincs?miért ne lehetne?sajna sok nőnek nincs.tesztekre nem akarok költeni,mert mint amint írtam mindig egyértelműen tudom,hogy van.csak most volt más.de már hiába veszek ovu tesztet,mert ha volt is,már elmúlt.köszi a válaszod.
2008. jún. 23. 06:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem sose volt még olyan nyákom,mint amit itt sokan írnak,hogy abból lehet tudni(tojásfehérje,nyúlos),és érdekes módon voltam már terhes! itt mindenki ragaszkodik ahhoz a nyákhoz,és sok embert megijesztenek vele,hogy ha nem olyan folyás van,akkor már tuti hogy nincs is pé! ez hülyeség!!! mindenki más,két egyforma szervezet nincs!!!
2008. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyan hónap, hogy nincs peteérésed, de ez előfordul.
2008. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tudom hogy nincs két egyforma szervezet.én nem ragaszkodom a nyákhoz.csak tudod 15 éve minden hónapban volt.és most semmi.ezért hittem hogy nem volt peteérésem.ha sose lett volna nyák,nem kérdeznék.de ha az embernél kialakul valami a hosszú évek során és megismeri a teste működését.jó hogy megijed ha valami egyszer csak másképp történik.

köszi a válaszokat.

2008. jún. 23. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ááá gyerekek. Olyan buták vagytok. Ha valakinek kimarad 1-2 hónap menszesz, attól még van neki peteérése csak olyan kiba*ott lassú, hogy azért jön meg sokára. Mit nem lehet ezen érteni?
2008. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nekem nem maradt el a mensesem és nem is jött késve soha.csak a peteérés jelei maradtak el.ezért kérdeztem.
2008. jún. 27. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!