Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 35. napom. Semmi tünetem,...

Ez a 35. napom. Semmi tünetem, csak a mellbimbóm érzékeny nagyon. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Februárban hagytam abba a gyógyszert, azóta háromszor 28 napokra megjöt, múlt hónapban 23 napra most meg a 35. napban vagyok. Annyit érzek csak hogy nagyon érzékeny a mellbimbó. Védekezés nélkül voltunk márciustól kezdve. Szerintetek? Néha picit enyhén mintha görcsölgetne, de semmi több. Más jelem nincsen. Szerintetek mi lehet? Tesztet csináltam a 27. napon. Nega lett. köszi a válaszokat
2008. jún. 22. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem is ez volt a tünetem, de nekem annyira fájt, h nem lehetett hozzáérni, azt sem bírtam elviselni, ha megölel. Nem gondoltam arra, h ez a terhesség jele, hiszen nekem kb másfél héttel a menses aktuális időpontja előtt már jelentkezett. Lehetetlennek tartottam, hogy pár nappal a megfoganás után már lehessen vmi tünet. de volt:-) Azóta kiderült, hogy terhes vagyok, igaz május 13án volt meg utoljára, tehát most még nagyon picike, de van:-) miért nem csinálsz tesztet? Az biztos kimutatná! Velem már a menses aktuális napján elég határozottan közölte:-)
2008. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint ha a párom megölel:-) az lemaradt
2008. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen lehet . tesztelj már kikell hogy mutassa a teszt
2008. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!