Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 8-án együtt voltam a...

Június 8-án együtt voltam a párommal. Pár napja felvagyok puffadva, és hányingerem van. Ma nagyon fáj a fejem, kicsit érzékeny a mellem.30-án kéne megjönnie. Lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ilyen hamar??? Kizárt!
2013. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a hányinger csak az 5.-6. héttől szokott jelentkezni ha jelentkezik. viszont a babára vágyó nők nagyon jól be tudnak képzelni tüneteket, én is voltam igy. A mell érzékenység sima pre mens tünet is lehet. A legtöbb nőnek a korai terhesség tübetei teljesen megegyeznek a pre mens tünetekkel, csak aztán nem jön meg.
2013. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat. Akkor lehet, hogy bemesélem magamnak...
2013. jún. 18. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:
hát a hányinger tuti nem attól van, főleg ennyi nap után. Nézz utána a megtermékenyülésnek és a beágyazódásnak. A beágyazódás kb a 7-8. napon kezdődik az együttlét után és eltart a 12. napig. A háyningert a HCG hormon magas szintje okozza, ez fokozatosan emelkedik és ha van beágyazódás akkor talán mostanábna kezdi termelni a szervezeted. Ez még nagyon alacsony igy semmit nem okozhat még, még tezst sem mutatná ki. Egyébként hányadoik ciklus napon voltál 8.-án? Ha 30.-án kéne megjönni akkor nem valószinü hogy akörül lett volna ovud....
2013. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
16-án volt ovum..
2013. jún. 18. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem ovu után 1 héttel jelentkezett hányinger.. Illetve émelygés. Nem egész nap, csak néha rámtört.. Napokig így volt. Mindenki azt mondta, h ilyenkor még kizárt. És tessék, babát várok.

Egyébként nem csak a hcg okozhatja a hányingert :


[link]

2013. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Illetve nem 1 héttel, hanem 4 nappal ovu után.
2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) bárcsak nekem is baba lenne a dologban
2013. jún. 18. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:
és 16.-a körül is voltatok együtt? mert a 8.-ai együttlétbl tuti nem volt már a 16. napon élő spermium benned. Persze extra ovu akár idő elött is bármikor lehet, de azért ez nem olyan gyakori. Ha csak 8.-án volt együttlét akkor kizárt a megtermékenyülés abból 16-án. Ha volt az ovu körül is együttlét akkor meg 2 nap után végképp semmi tünet nem lehet mert csak most halad a méhed felé.
2013. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt együttlét elötte, és utána is.
2013. jún. 18. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!