Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cikusom 18-dik napján még...

A cikusom 18-dik napján még teherbe eshettem? A ciklusaim 27 naposak. Csak tegnap tudtunk együtt lenni azelött pedig 13-ánés 10-én! Lehet belöle baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem ne görcsölj ennyire. Én csak a saját példámat tudom mondani. Mikor tervezgettünk, kiszámítottuk a peteéréstés akkor szexeltünk, aztán meg láb felhajt kb 20percig úgymarad... mindig görcsöltem, h úristen, ugye terhes vagyok, alig bírtam kivárni a menses időpontját, de persze mindig megjött. most amikor már nem érdekelt az egész, akkor szexeltünk amikor kedvünk volt, és semmi egyéb praktikát nem vetettünk be, sőt minden aktus után rögtön zuhanyozta, na most jön a baba.

Felesleges görcsölni, nem érsz el vele semmit, csak magadat stresszeled, és úgy elég nehezen fogan meg törpicsek. de azért drukkolok:-)

2008. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!