Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta hányingerem van, és...

Napok óta hányingerem van, és barnázok. Ez a tabi tünete, vagy a baba?

Figyelt kérdés
Napok óta hányingerem van,és barnázok. de közbe egy hete elkezdtem szedni a tabit,ami nekem a legelső.A mensim egy héttel előbb megjött.Tartott 3napig,utána semmi,kétnap mulva megjött megint,de csak egy éjszaka tartott,azóta megint semmi,csak barnázok.De a hányinger már kezd gyakoribb lenni.Eddig naponta egyszer ha volt,de most van hogy egy félnap.Mindig pisilnem kell,és álmos vagyok állandóan.Ez mind a tabi miatt van,vagy terhes lennék? mert a tabi még nem véd,csak egy hónap után.Segitsetek mit tegyek? érdemes tesztelnem hétfőn??? 21 vagyok.
2008. jún. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj,az meg mondja mi újság.Reggeli elsö vizeletböl,más tünet,mondjuk ezek elég babás tünetek.
2008. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát más tünet,még annyi hogy a hasam alja,és a pefészkemnél szokott fájni.Most akkor a tabit hagyam abba??
2008. jún. 21. 14:15
 3/4 A kérdező kommentje:
petefészkemnél (bocsi)
2008. jún. 21. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak...:S Én is most kezdem el, csak nekem 1 nap után elmúlt a menszi, és azóta sokszor van hányingerem, álmos vagyok... Reménykedjünk, hogy ez csak a tabi, és nem vagyunk iylen szerencsétlenek!!
2008. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!