Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kelett volna megjonnie....

Tegnap kelett volna megjonnie. Reggel a hom 37 volt meg mindig. Csinaltam egy tesztet de - lett. Van meg remeny?

Figyelt kérdés
Clearblue-t hasznaltam.Mennyire megbizhato???Kicsit van csak megjon erzesem.Es az utobbi 2 nappon csak egy halvany barnas foltocska volt a betetemen.Maskor van elotte folyasom es rendesen barnazok.
2008. jún. 21. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
elméletileg lehetsz,várj még két napot aztán tesztelj reggeli vizeletböl,a höd az jó,ha továbra sem esik le,az már jót jelent.
2008. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Clearblue, annak ellenére, hogy a legjobb minőségűnek tartják, nem a legérzékenyebb. Ha nem jön meg, és a hőd sem esik le, akkor simán lehet baba. Én is azt javaslom, hogy tesztelj pár nap múlva. Az is jó jel, hogy nincs folyásod, ha egyébként szokott lenni. Nekem pont fordítva volt. Szurkolok! :-)
2008. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!Remelem nem jon meg!Es azt is hogy baba van a dologba nem valami betegseg!

Reggel nagyon elszomorodtam a - miatt de akkor meg kitartok es remenykedek!!!!

2008. jún. 21. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak 6 hetes terhességet mutatott ki a teszt, addig negatív volt. Szóval simán lehet baba, szurkolok!
2008. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a Clearblue már a menses napján kimutatta a terhességet és nem is az első vizeletet használtam és elég egyértelmű volt a + jel
2008. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!