Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint célszerű...

Milyen vitamint célszerű szedni, mielőtt teherbe esnék? Kimondott terheségi vitaminokon kívül, mert olyat nem akarok szedni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én meg úgy gondolom,hogy aki itt kérdez,az fogadja el a válaszokat is.Vagy ne kérdezzen,ha úgyis határozott véleménye van valamiről.Amiről ezek szerint a te esetedben azt sem tudod mitől beszélsz,hiszen nem szedtél semmilyen terhes vitamint még,tehát tapasztalatod sem lehet.Ha elmész az orvoshoz,és ír fel valamilyen gyógyszert,de mondjuk az ismerősöd allergiás rá,te sem szeded be???Már megbocsáss,de ez butaság.

De el nem tudom képzelni,hogy egy terhes vitamin miféle óriási problémát tudott okozni bárkinél,hogy így megijedtél tőle.A vitaminoknak,ásványianyagoknak a nem természetes bevitele okozhat tüneteket,de nem elviselhetetleneket.Mint pl: a vas székrekedést,vagy a vitaminok jó étvágyat,ennek folytán hízás lehet..stb..

De aki ezekre érzékeny,bármit szed amiben vannak,tünetei lesznek.Persze van akit megnyugtat,ha olyan készítményt,majdnem placebot vesz be,amiben semmi sincs meg,nincs tőle tünet sem.

De rajtad múlik mit akarsz szedni,döntsd el magad.A te és a gyereked egészségéről van szó,te tudod mit akarsz.

Én mindenesetre a mások tünetei,vagy vélt tünetei alapján nem hiszem,hogy leminősítenék bármilyen készítményt.

2008. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elfogadom a válaszokat, ha azt olyan hangnemben írják, különben nem kérdeztem volna! Viszont ha megnézed a kérdést, abban az van, hogy kimondottan terhes vitaminon kívül érdekelnének a vitaminok. Tehát te sem értelmezted a kérdést, mielőtt válszoltál. Mint már írtam nem meggyőzést kértem, hanem segítséget!
2008. jún. 22. 12:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem a kérdést nem értem,hanem ezt a gondolkodást.

Kissé ellentmondásos.

Majd ha meg lesz az a szerencsétlen gyerek,akkor milyen kérdést teszel fel?Mivel etesd anyatejen,vagy babatápszeren kívül???Mert azokról rosszakat hallottál?

Szerintem menj be a gyógyszertárba,add ott elő ezt a hülyeséget,biztos tudnak adni valamit ami nem terhesvitamin,de a teherbeesésre segít előkészíteni a szervezetet:)))))))Eléggé ellentmondásos,de mindegy.

De minek is akarsz bármit is szedni????

És minek is kérdezel???Hisz úgy tűnik okosabbnak gondolod magad azoknál az orvosoknál,genetikusoknál akik ezeket a vitaminokat kifejlesztették.

2008. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!