Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Haspuffadás...

Lehetek terhes? Haspuffadás és fehérfolyás és másfél hónapja szedek gyógyszert, szal, ha terhes lettem, akkor még előtte.

Figyelt kérdés
másfél hónapja szedek gyógyszert, de azóta is még használunk óvszert, előtte sztem 1 hónap nagyon körültekintőek volunk(óvszer és megszakítás), persze előtte is védekeztünk.a gyógyszert, mikor elkezdtem szedni teljesen rendesen megjött.de mostanában megnőtt a mellem, és elég gyakran felhújodok, igaz, hogy az emésztésem pocsék és régebben is volt ilyen.és folyásom is van, olyan, ami tabi előtt szokott lenni mensi előtt és után.holnap reggel akarok tesztezni, de nem szeretnék babát.szóval az lehet, hogy nálam majdnek 2és fél hónapos terhességnél ilyen jelek vannak "csak"?mikortól kezd el nőni amúgy a has??
2008. jún. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes, a gyógyszer is puffaszt, és van akinek a cicit is megnöveszti a szedés alatt.Nem kell aggódni, ha terhes lennél már kerekednél!
2008. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon remélem!!!köszi, de azét reggel...hogy biztos legyek benne,mert gyógyer mellett még kisebb lesz majd az esély.
2008. jún. 20. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem semmi esélye, hogy terhes vagy.. a fogamzásgátlótól nőttek a cicik.. és míg hozzászoksz, felfordítja a gyomrod is, legalábbis nekem így volt
2008. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes! DE a fogamzásgátló megtette a hatását. Nem kell aggodnod!
2008. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!