Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 31-ik napon, és...

Ma vagyok a 31-ik napon, és még mindig semmi. Két tesztet csináltam, de mind a kettő negatív lett. Van még esélyem arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Semmi jele,hogy megjön,nem fáj a mellem,a hasam néha olyan mensi szerű,de nem komoly.Nem tudok elmenni a dokihoz csak kedden reggel.Csináljak még tesztet,vagy már nincs értelme?
2008. jún. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet baba, kedden csinálj mielőtt elmész a dokihoz reggeli vizeetből, valamiérzékeny tesztel. Sok sikert!
2008. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csináll jövö7en egy újabb tesztet!
2008. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem is ez volt, aztán 36 napra megjött, azóta csak barnázok 2 napja.
2008. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most délután aludtam,mert elég álmos vagyok eltudnék mindenhol aludni.És kicsit hányingerem van.Folyásom alig szinte semmi.Ez utalhat valamire?
2008. jún. 20. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet baba. Nekem a 44. napon (utolsó menzitől számolva) lett pozitív a tesztem. Azóta pedig boldogan várjuk a babót. Szurkolok Neked!
2008. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt mondom, hogy lehet baba! Nekem az első két teszt semmit nem mutatott, de csináltam az elmaradt m után 2héttel is és akkor lett halvány csíkom. Nekem közben végig m görcseim voltak, de a dokim megnyugtatott hogy ez normális. Nagyon szorítok neked!

14hetes kismama

2008. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2008. jún. 21. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!