Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek a mellfájós...

Mikor jelentkeznek a mellfájós, hátfájós tünetek, lehet valaki ezek nélkül is terhes?

Figyelt kérdés
Az elmaradt mensi előtt is már, vagy csak utána. Azért kérdezem, mert a hőm az egekben, kicsi hasszúrka, de semmi egyéb. A cicim nem fáj, a derekam sem. Csak egy kis bíztatást várok, hogy még így is sikerülhet.
2008. jún. 20. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, így is sikerülhet. nekem a lányomnál nem fájt a mellem egyáltalán, csak a vége felé, a hasam fájt az elején, meg hányingerem volt
2008. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minden tünet nélkül voltam kismami a 7. hétig. Akkor már két hete tudtuk, hogy baba lesz, akkor lett hányingerem először. Azonkívül semmi tünetem nem volt.
2008. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már az első mensim kimaradása után fájt.feszült a mellem.Azután pedig csak néha.Mindenkinél változó.Szerintem ezek nélkül is lehet terhes valaki,hiszen van olyan kismama akinek semmi tünete nincs terhesség során.
2008. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Az zavarhatott meg, hogy itt a legtöbben duzzadt, megnőtt, fájó mellekről, hátfájásról beszélnek, nekem meg semmi ilyen tünetem nincs. Ami a legfontosabb, hogy bízhatok még és remélhetek.
2008. jún. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!