Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyre többször érzékenyülök...

Egyre többször érzékenyülök el:apró dolgokon is meghatódok, hamarabb kiborulok, hányinger, szédülés, fejfájás, és érzelmi hullámaim is vannak. A menstruációm mindig pontos, most pedig 3napot késett és a szokásos 7 nap helyett 3 napig volt. Babariadó?

Figyelt kérdés
Védekezünk rendesen, dehát semelyik módszer sem 100%-os. Tudom, hogyha megjön nem nagy a teherbeesésre az esély, de tényleg mindig napra pontos és ugyanannyi ideig tart, most pedig nem.. és már 2 hete ilyen "tüneteim" vannak, és ma múlt el a "3napos menstruációm".
2009. okt. 8. 20:50
 1/5 anonim válasza:

Én is így voltam, nem is olyan régen.

Aztán kiderült, hogy négy hetesen elvetéltem.

Azt hiszem, ez kielégítő válasz a kérdésedre.

2009. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dokinál voltál és úgy tudtad meg, hogy elvetéltél, vagy magadnak tűnt fel? amúgy nagyon sajnálom!
2009. okt. 8. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesteszt.
2009. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én influenzára tippelek....nem rosszándék!!!!
2009. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Ha babás vagy kimutatja. Amúgy meg nem kell egyből vetélésre gondolni, azért mert késett 3 napot, bármikor előfordulhat!
2009. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!