Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várta valaki 10. -re vagy...

Nem várta valaki 10. -re vagy a körülire? Nekem még mindig semmim, viszont 3 napja szenvedek, hányinger, fejfájás, a hőm ébredés után 1 órával 37,4

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
teszt?
2009. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ma vettem, de holnap reggel akarom majd megcsinálni, mert nem tudom nappal kimutatná-e!?
2009. júl. 15. 08:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy baba van a dologban de az is lehet hogy túl meleg van.
2009. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindig is jól bírtam a meleget. De nappal úgy nincs bajom, csak ha kocsiba ülök. Inkább reggel meg este vagy rosszul
2009. júl. 15. 08:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Alig 2 hét ha rendbe van a ciklusod.Nem korai tünetnek főleg hogy napok óta tart?Mensi előtt nem szokott ilyen lenni?
2009. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mindig 30 napra szokott megjönni, nem tervezett baba lenne, úgyhogy nem hiszem, hogy beképzelem a tüneteket, kicsit félek is, hogy mi lesz, ha tényleg baba
2009. júl. 15. 08:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát 2 dolog lehet:megtartod,elveteted.Ha így van kicsit lehettél volna figyelmesebb is,most itt a következménye.De ne szaladjunk előre nagyon csináld meg a tesztet holnap reggel.
2009. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy, soha nem vetetném el. Minden körülmény adott, 4 éve együtt vagyunk a párommal, van lakás, már beszéltünk a babáról, esküvőről, csak még nem kezdtünk el kifejezettem dolgozni,
2009. júl. 15. 09:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne aggódj,tessék neki örülni.Lesz időtök felkészüni mindenre,hiszen ez a legszebb dolog az életben.Én nagyon sokat vártam rá,de megéri.
2009. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pontosan 10-re nem vártam és nem is jött meg :)

Nekem a melleim érzékenyek, izomlázszerű fájdalmam van, és testápolós folyásom. Tegnap reggel teszteltem negatívat, pénteken újra tesztelek ha addig semmi.A hőmet nem mérem.

nem hiszem hogy a melegtől lenne, mert nekem két napja egész napos émelygésem van...

2009. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!